یکی از ماشین های لباسشویی که در بازار طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است برند بکو می باشد. این برند یکی از برندهای مطرح در حوزه تولید ماشین لباسشویی است که به دلیل کیفیت بالای ساخت طرفداران زیادی دارا می باشد. به دلیل استقبالی که خصوصا در ده سال گذشته از تولیدات این برند در کشور ایران شد. به خصوص مدل های قدیمی آن تصمیم گرفتیم مقاله ای در خصوص معرفی دکمه های ماشین لباسشویی بکو برای شما آماده نماییم. یک سری اطلاعات و اصطلاحاتی در ماشین های لباسشویی و در دکمه های آن قرار دارد که باید آن ها را بشناسید. در این مقاله قصد داریم در مورد دکمه ها و اصطلاحات در ماشین های لباسشویی قدیمی بکو با شما صحبت کنیم. در ادامه این مقاله نکات بسیار مهمی وجود دارد که باید مطالعه نمایید در ادامه همراه رفاه سرویس باشید.

معنی کلمات در ماشین لباسشویی بکو قدیمی

همانطور که در ابتدای این مقاله توضیحات مختصری در خصوص اصطلاحات و معنی کلمات در ماشین های لباسشویی بکو داده شد. دریافتید که این کلمات بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد اهمیت این اصطلاحات و شناخت کامل آن ها به شما کمک می کند که بتوانید نهایت استفاده را از امکانات دستگاه ببرید. شاید در ماشین لباسشویی یک سری امکاناتی وجود داشته باشد که اختصارا مربوط به یک مدل از ماشین لباسشویی می باشد. شناخت آن ها می تواند در استفاده از نهایت توان و امکانات ماشین لباسشویی به شما کمک نماید. در ادامه این مقاله به صورت کامل در مورد این امکانات و اصطلاحات ماشین لباسشویی با شما صحبت خواهیم کرد. در ادامه همراه ما باشید و این نکات را به صورت کامل مطالعه نمایید.

اصطلاح pre wash در ماشین لباسشویی بکو

یکی از کلیدهایی که در بیشتر مدل های ماشین لباسشویی به خصوص بکو وجود دارد pre wash است. این گزینه برای شستن لباس های بسیار کثیف کاربرد دارد. این گزینه می تواند برای شستن اولیه لباس ها استفاده شود.

کاربردی: تعمیر ماشین لباسشویی بکو در تهران

گزینه temp در ماشین لباسشویی بکو

یکی دیگر از گزینه های کاربردی در ماشین لباسشویی بکو دکمه temp یا همان دما می باشد. با کمک این گزینه می توانید دما را در ماشین لباسشویی بکو تنظیم کنید البته در برنامه مختلف در دستگاه کاربرد ویژه دارد.

دکمه spin در ماشین لباسشویی بکو

یکی دیگر از دکمه هایی که برای کنترل عملکرد ماشین لباسشویی بکو کاربرد دارد دکمه spin یا کنتل چرخش است. با استفاده از این دکمه شما می توانید مقدار چرخش و سرعت را در ماشین لباسشویی بکو تنظیم و مشخص کنید.

گزینه quicker wash

یکی از گزینه های بسیار کاربردی که در اکثر مدل های ماشین لباسشویی بکو موجود است. این گزینه به شما کمک می کند که در سریعترین حالت ممکن لباس ها را با ماشین لباسشویی شستشو دهید. با استفاده از این گزینه می توانید زمان شستن لباس ها را تا حد زیادی کاهش دهید ولی برای شستن لباس های خیلی کثیف کاربردی ندارد.

گزینه start/rinse ماشین لباسشویی بکو

این دکمه همانطور که از نامش مشخص است برای شروع و توقف کار ماشین لباسشویی کاربرد دارد. با این دکمه می توانید در برنامه های مختلف کار ماشین لباسشویی را متوقف و یا شروع نمایید.

دکمه extra rinse در ماشین لباسشویی بکو

یکی دیگر از گزینه های کاربردی در ماشین لباسشویی بکو می باشد که برای آبکشی می باشد. با استفاده از این دکمه می توانید در برنامه های ماشین لباسشویی یک یا دو مرحله اضافه لباس ها را آبکشی نمایید.

کلمه child lock ماشین لباسشویی بکو

این دکمه همانطور که از نامش مشخص است برای قفل کودک دستگاه است. با این دکمه می توانید عملکرد دکمه ها را ماشین لباسشویی بکو قفل و غیر فعال نمایید.

دکمه display در ماشین لباسشویی بکو

یکی دیگر از دکمه هایی که در برخی از مدل های ماشین لباسشویی بکو موجود است. این دکمه به شما کمک می کند عملکرد صفحه نمایش ماشین لباسشویی بکو را بررسی و کنترل نمایید.

دکمه shirts ماشین لباسشویی بکو

یکی از دکمه هایی که در برخی از برنامه های ماشین لباسشویی بکو کاربرد دارد. این دکمه را می توانید زمانی که تیشرت در ماشین لباسشویی شسته می شود استفاده نمایید و کاربرد این دکمه در شستن تیشرت ها کاربرد دارد.

دکمه anti allergy در ماشین لباسشویی بکو

یکی از دکمه هایی که برای شستن به خصوص لباس ها نوزاد و کودکان کاربرد ویژه ای دارد. این دکمه برای شستن لباس ها به صورت ضد حساسیت است. با استفاده از این دکمه می توانید برخی از لباس های زیر و لباس نوزادان و کودکان را شستشو دهید.

کلمه hygiene

یکی از دکمه هایی است که در برخی از ماشین لباسشویی های بکو وجود دارد. این گزینه می تواند برای شستن بهداشتی لباس ها کاربرد داشته باشد. با استفاده از این دکمه در ماشین لباسشویی بکو می توانید برخی از لباس های حساس را شستشو دهید.

dark care ماشین لباسشویی بکو

یکی دیگر از دکمه هایی است که در برخی از مدل های ماشین لباسشویی بکو وجود دارد. این دکمه با اضافه کردن یک مرحله به برنامه شستشو می تواند برای شستن لباس های تیره کاربرد ویژه ای داشته باشد.

دکمه و یا برنامه ماشین لباسشویی بکو woolens

این دکمه همانطور که از نامش مشخص است برای شستن لباس های پشمی کاربرد دارد. با استفاده از این دکمه در برنامه شستشوی ماشین لباسشویی بکو می توانید اقدام به شستن لباس های پشمی نمایید.

دکمه hand wash در ماشین لباسشویی بکو

یکی از دکمه های کاربردی دیگر در ماشین لباسشویی بکو می باشد. بهتر است بگوییم این برنامه شستشو در ماشین لباسشویی بکو به شما کمک می کند تا لباس ها را به سبک دستی شستشو دهید. این برنامه برای شستن لباس های کثیف کاربرد دارد.

نتیجه گیری

در این مقاله کاربردی در رفاه سرویس تلاش کردیم برخی از دکمه ها را در ماشین لباسشویی بکو برای شما بررسی نماییم. این مقاله جهت آشنایی شما با برخی از دکمه های ماشین لباسشویی بکو آماده شدلازم است با مطالعه کامل آن با قابلیت و کاربرد دکمه ها در ماشین لباسشویی آشنا شوید. در صورت بروز مشکل در عملکرد ماشین لباسشویی بکو با متخصصین ما در نمایندگی ماشین لباسشویی بکو در تماس باشید.

شماره های تماس برای رزرو خدمات تعمیرات

شماره ها قابلیت کلیک برای تماس مستقیم دارند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *