یکی از یخچال و فریزرهای ایرانی که به دلیل کیفیت بالای ساخت طرفداران زیادی به خود جذب کرده است. یخچال و فریزر الکترواستیل می باشد. ولی باید بدانید برای خرید هر برند از یخچال و فریزر معایب و مزایایی وجود دارد که باید هنگام خرید آن ها را شناخت. در این مقاله قصد داریم در مورد مزایا و معایب همه مدل های یخچال و فریزر الکترواستیل با شما صحبت کنیم. در این مقاله تمام مباحث مهم در این زمینه بررسی می شود و باید بدانید که برخی از این موارد فنی است و نیاز است راجع به آن ها بیشتر تحقیق نمایید. در ادامه این مقاله با رفاه سرویس همراه باشید.

همه چیز در مورد یخچال و فریزر الکترواستیل

همانطور که درابتدای این مقاله توضیح دادیم همه برندهای یخچال و فریزر دارای معایب و مزایایی است. برخی از این معایب و مزایا برای خریداران بسیار مهم است و برای آن ها جای تحقیق بیشتری باقی می گذارد. البته لازم است بدانید در بین یخچال و فریزرهای ایرانی برندهای مطرح دیگری وجود دارد که به طور حتم باید موارد آن ها هم بررسی شود. ولی در این مقاله به صورت اختصاصی در مورد برند الکترواستیل قرار است با شما صحبت نماییم. در این مقاله تمام نقاط ضعف و نقاط قوت یخچال و فریزرهای الکترواستیل بررسی می شود. لازم است تا انتهای این مقاله را به صورت دقیق مطالعه نمایید.

کاربردی: نمایندگی یخچال الکترواستیل در تهران

استفاده از قطعات با کیفیت در یخچال و فریزرهای الکترواستیل

یکی از نقاط قوتی که شاید بتوان گفت تمام نقاط ضعیف این برند را برای خرید کمرنگ می نماید. قطعاتی است که در یخچال و فریزرهای الکترواستیل از آن ها استفاده می شود.این شرکت به دلیل سابقه درخشان و تجربه ای که در تولید یخچال و فریزر در کارنامه خود دارد تولیدات باکیفیتی تولید می نماید. در تولیدات این برند از قطعاتی استفاده می شود که سازنده آن ها کشورهای پیشتاز در این عرصه هستند. در تولیدات الکترواستیل موتور و کندانسورهای ساخت کشورهای اتریش و ایتالیا استفاده می شود و قطعات بدنه مثل ورق این تولیدات متعلق به شرکت های کشور کره جنوبی است.

موتورها و قطعات فنی در یخچال و فریزر الکترواستیل

یکی از بخش های مهم در هر یخچال و فریزری موتور و سیستم سرمازای آن است. این بخش به دلیل حساسیت هایی که دارد دارای اهیمت زیادی است و باید در نظر داشته باشید موتور بخشی است که ممکن است خرابی های جدی و مشکلاتی را برای شما ایجاد نماید. پس انتخاب بهترین برند در این امر بسیار مهم است و می تواند جلوی خیلی از خرابی های رایج را سد نماید. یکی از مزایایی که باید در یخچال و فریزرهای شرکت الکترواستیل به آن اشاره داشت استفاده از موتورهای اروپایی از نوع ACC و SECOP می باشد. این نوع از موتورها به دلیل افزایش راندمان و وجود تکنولوژی های به روز می تواند از ورود مایع به درون کمپرسور که از جدی ترین مشکلات در دستگاه است جلوگیری نماید. یکی دیگر از مزایا استفاده از ورق های گالوانیزه در بدنه آن هاست. همین موضوعات در افزایش طول عمر دستگاه و کاهش مصرف انرژی و بدنه زیبای دستگاه موثر است.

استفاده از سیستم خنک کننده پیشرفته

یکی از موضوعاتی که در تولیدات یخچال و فریزرهای جدید در عرصه جدید مهم و قابل اهمیت است. استفاده از سیستم های خنک کننده با تکنولوژی های برتر است. یکی از این تکنولوژی های برتر مجرای دارای کاتیکان و یون­‌های سبز می باشد که در تولیدات شرکت ها مطرح جهان جایگزین تکنولوژی های گذشته شده است. این سیستم که یکی از قابلیت های آن از بین بردن باکتری های مضر است وجود آن در تولیدات جدید مهم است. سبک کار این سیستم به این صورت است که هوای تصفیه نشده از مجرای دارای کاتیکان عبور می نماید همین امر سبب از بین رفتن باکتری ها و به خصوص بوی بد دستگاه می شود. این یون های سبز سبب تولید هوای خنک و پاکیزه در تمام نقاط دستگاه می شود. این امر سبب افزایش ماندگاری مواد غذایی و رفع بوی بد و پخش یکسان هوای خنک در دستگاه می شود.

پیشنهادی: نمایندگی فریزر الکترواستیل در تهران

ویژگی های یخچال و فریزر الکترواستیل

یکی از بخش هایی که باید به آن بپردازیم وجود ویژگی های خاص در یخچال و فریزر الکترواستیل است. در این بخش از مقاله قصد داریم در مورد ویژگی هایی که وجود برخی از قطعات در دستگاه باعث آن شده است با شما صحبت کنیم. در زیر این موارد را از ساده گرفته تا موارد فنی برای شما بررسی کرده ایم. در ادامه همراه ما باشید.

کمپرسور جدید خطی

یکی از ویژگی های بارز در یخچال و فریزرهای الکترواستیل وجود کمپرسورهای جدید خطی است. این کمپرسورها در یخچال و فریزر باعث عدم وجود صدا در دستگاه می شود. یکی دیگر از مزایای کمپرسورهای خطی جدید این است که مصرف انرژی تا 30 درصد نسبت به یخچال ها با کمپرسور عادی کاهش یابد. این کمپرسورها و وجود آن ها در یخچال و فریزرهای جدید بسیار مهم حیاتی است.

لاستیک ضد باکتری دور درب

یکی دیگر از ویژگی های بارز و بسیار مهم در تولیدات برند الکترواستیل وجود لاستیک ضدباکتری دور درب است. این امر سب جلوگیری از ورود هوا و باکتری های مضر به دستگاه می شود. موضوع مهم دیگری که در این لاستیک های ضد باکتری وجود دارد عدم جمع شدن باکتری در بخش درب دستگاه می شود. یکی دیگر از ویژگی های آن افزایش طول عمر موتور دستگاه و عدم پوسیدگی زود هنگام لاستیک دوردرب یخچال و فریزر است.

فیلتر تصفیه آب

یکی از قابلیت های دیگر که در برخی از مدل های یخچال و فریزر الکترواستیل وجود دارد فیلتر برای تصفیه آب است. این فیلتر آب را بدون حذف مواد معدنی در آن تصفیه می کند و آلودگی های مضر آب را از بین می برد. البته لازم به ذکر است که این فیلتر در سال یک الی دوبار نیاز به تعویض دارد.

نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر الکترواستیل

چراغ های ال ای دی در داخل دستگاه

یکی دیگر از موارد مهم در یخچال و فریزرهای الکترواستیل میربان آن هستیم لامپ ال ای دی در داخل کابین است. این چراغ ها به دلیل مصرف کم انرژی و عدم فشار برای تامین برق باعث کاهش مصرف انرژی دستگاه و افزایش طول عمر دستگاه می شود. یکی دیگر از مزایایی که این لامپ ها دارند عدم تولید گرمای اضافی در دستگاه است.

نتیجه گیری

ما در این مقاله تلاش کردیم مزایای یخچال و فریزرهای الکترواستیل را برای شما بررسی نماییم. پیشنهاد ما مطالعه کامل این مقاله است و لازم است مواردی که در این مقاله مطالعه شد را در نظر داشته باشید. لازم به ذکر است که زمان خرید دستگاه بازهم به پیشنهادات فروشنده و راهنمایی آن ها توجه لازم را داشته باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *