کولر گازی هایسنس

تعمیر و ارائه خدمات کولر گازی هایسنس
اطلاعات بیشتر

کولرگازی ایران رادیاتور

تعمیر و خدمات کولرگازی ایران رادیاتور
اطلاعات بیشتر

کولرگازی الجی

خدمات کولرگازی الجی
اطلاعات بیشتر

نمایندگی تعمیرات کولرگازی در تهران

یکی از خدمات وبسایت رفاه سرویس خدمات تعمیر کولرگازی در شهرتهران است این خدمات یکی از خدمات در فصل گرمای سال یکی از بیشترین درخواست ها را به خود اختصاص داده است یکی دیگر از خدمات این مجموعه در خصوص کولر گازی سرویس های دوره ای است که لازم است سالانه به صورت منظم انجام شود اگر به این مسئله در سال دقت داشته باشید و سرویس های دوره ای را به صورت منظم و در زمان فعال سازی کولرگازی انجام بدهید شاهد این امر خواهید بود که عمر دستگاه به دو یا چندبرابر افزایش می یابد و لازم است بدانید در کولر های گازی قطعاتی وجود دارد که در اصطلاحات فنی قطعات مصرفی است از جمله فیلترها و ذغال و… از همین رو لازم است به این موضوع توجه داشت.

روشن نشدن کولر

در صورتیکه کولر گازی یا اسپیلت شما روشن نمی شود،با ما تماس بگیرید.

رفع عیب کمپرسور کولر

مشکلاتی مانند کم شدن سرما را برای شما دارد که در سریع ترین زمان رفعش می کنیم.

رفع عیب برد و مدار کولر

با راهنمایی کارشناسان ما مشکل برد و برنامه کولر خود را حل کنید.

خاموش شدن ناگهانی کولر

در صورت خاموش ناگهانی کولر گازی سریع با نمایندگی های ما تماس بگیرید.

تمام شدن شارژ کمپرسور

در سریع ترین زمان دوباره خنکی را به فضای کار یا خانه شما باز می گردانیم.

برون روی آب کولر

اگر با مشکل بیرون زدن آب کولر روبرو هستید ، کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات انواع کولرگازی در تهران

یکی دیگر از دغدغه های موجود در دسترس بودن نماینده تعمیرات تعمیرات انواع کولرگازی در منطقه و شهری که شما زندگی می کنید است این خدمات باید در راستای خواسته مشتری در نظر گرفته شود و مهمترین خواسته مشتری اعزام نیروی متخصص در حوزه تعمیرات است این دسته از خدمات از حساسیت های بسیار بالایی برخوردار است که در مجموعه ما این حساسیت ها بررسی شده و در زیر توضیح مختصری در موردشان داده ایم.

خدمات
خدماتی که رفاه سرویس برای تعمیرات کولرگازی ارائه می دهد

اعزام نیروی متخصص

بعد از تماس شما با مجموعه ما نیروی متخصص به محل شما اعزام خواهد شد

بررسی و رفع ایراد

بعد از بررسی مشکل و تشخیص با تایید شما اقدام به رفع آن خواهد شد

تعمیر قطعه

در صورت قابلیت تعمیر قطعه نیروی اعزامی در محل تعمیر و رفع عیب می کند

ضمانت

در صورت تعویض و یا تعمیر قطعه ای از دستگاه،ضمانت و گارانتی ارائه می گردد

خدمات تعمیر و نصب کولرگازی در تهران

تمام خدمات فنی این مجموعه با وجود تجهیزات و نیروهای متخصص در محل شما انجام پذیر است.

نمایندگی نصب و تعمیرات کولرگازی در تهران

یکی از مهمترین وسایل برقی که در عصر حاضر در اکثر خانه های ایرانی وجود دارد و وجود آن با توجه به گرمتر شدن هوا لازم و غیر قابل انکار است کولر گازی است در فصل گرما یکی از پرمصرفترین لوازم برقی در خانه محسوب می شود و لازم است که مرتب و منظم کار کند اگر شما هم در خانه خود کولرگازی دارید و به خدمات نصب و تعمیر و سرویس آن نیاز خواهید داشت پس در ادامه این مقاله همراه رفاه سرویس باشید.

شماره های تماس نمایندگی تعمیرات کولرگازی

09120906718 | 02133061902 | 09372130061

 تعمیر کولرگازی دوتکه در محل

یکی از محصولات تولیدی بسیار پرطرفدار و خوش مصرف کولرهای گازی دو تکه می باشد که ساختار آن به این شکل است که یک رسیور در اطاق و یک کمپرسور در پشت بام و یا فضای آزاد قرار می گیرد که هر دوی آن به دلیل داشتن قطعات متفاوت نیاز به سرویس و نگهداری و در صورت نیاز به تعمیرات دارد این تعمیرات و برخی از سرویس ها به طور حتم باید توسط متخصص و نیروی فنی انجام پذیرد در غیر اینصورت ممکن است بخش های بیشتری را دچار مشکلات جدیتری نماید نمایندگی کولرگازی ما این خدمات را به طور گسترده در تمام مناطق تهران برای شما ارائه می دهد و در صورت نیاز می توانید با ما در تماس باشید.

سرویس و نگهداری کولرگازی در تهران

همانطور که گفتیم یکی از خدمات این مجموعه سرویس های دوره ای کولرهای گازی می باشد این خدمات در محل شما و توسط نیروی ماهر و متخصص انجام می پذیرد لازم است بدانید که در هردوره ای که با شروع فصل گرما تصمیم به راه اندازی مجدد کولر را دارید بهتر است که توسط نیروی ماهر بازبینی و سرویس شود این سرویس شامل بررسی گازکولر،رسیور و بررسی ارورهای احتمالی و تعویض فیلتر و بررسی دقیق موتور و تمیزکردن بخش های ورودی هوا و خروجی هوا و آب خروجی می شود پس بازهم تاکید می کنیم دقت داشته باشید با شروع فصل گرما بهتر است کولر گازی توسط سرویسکار ماهر و فنی بررسی و بازبینی و سرویس شود.

چرا رفاه سرویس

شماره های تماس نمایندگی تعمیرات کولرگازی در تهران

09120906718 | 02133061902 | 09372130061

همانطور که می دانید مجموعه های ارائه خدمات تعمیرات لوازم خانگی در استان تهران فراوان هستند و این مشتری و مخاطب است که مشخص می کند چه مجموعه چه ویژگی هایی باید داشته باشد این ویژگی ها باید توسط مخاطب مشخص شود و ماهم قبول داریم که به طور حتم کامل نیستیم و نیاز است که خدماتی تکمیل و در خور و شایسته مشتریان ارائه دهیم ولی در این قسمت قصد داریم برخی از همین ویژگی های رفاه سرویس را نام ببریم که بازهم مشتریان ما این ویژگی ها را به ما داده اند.

دارای 15 سال سابقه فعالیت

مجموعه رفاه سرویس از سال 1384 فعالیت خود را با 3 نیروی متخصص و به صورت سیار آغاز کرد و در گذر زمان تجربه های بسیاری کسب کرده ایم و از سال 1399 فعالیت خود را در حوزه وب آغاز کرده ایم و هم اکنون در تمام نقاط تهران با بیش از 300 نیروی متخصص آماده ارائه خدمات می باشیم.

تامین و تعویض قطعه

این مجموعه با کسب تجربیات درخشان و بررسی مشکلات و دغدغه های موجود در این حوزه دریافته است که تامین قطعه در محل و ضمانت آن و تهیه قطعه اصلی میتواند در زمان،هزینه تاثیر بگذارد و این سود دوسر که هم به نفع مشتری و هم ماست را سرلوحه کار قرار داده است.

ارائه خدمات بدون نیاز به جابجایی

همه خدمات فنی ما در محل شما انجام پذیر است و شما با خیال راحت می توانید خدمات فنی را رزرو نمایید این عدم نیاز به جابجایی امری است بسیار مهم که برای مشتریان ما در الویت قرار دارد و این نوید را به شما باید بدهیم که حتی تعویض قطعه و تعمیر قطعه هم در محل انجام پذیر است.

آسان در رزرو خدمات و سریع

یکی دیگر از ویژگی های این مجموعه رزرو آسان و حتی به صورت تماس تلفنی و پیامک در 24 ساعت است و به محض دریافت رزرو خدمات نیروی ما به محل اعزام خواهد شد و نهایت 1 ساعت بعد در محل شما بعد از هماهنگی با مشتری حضور خواهد یافت.

قیمت مناسب و به صرفه و کیفیت بالای خدمات

یکی از موضوعات مهم که سرلوحه اصلی کار ما قرار گرفته است ارائه خدمات فنی با کیفیت بالا و قیمت به صرفه و اقتصادی است که باز هم برای ما بسیار مهم و حائز اهمیت است که کیفیت را فدای قیمت و بلعکس نکنیم و تمام نیروهای متخصص این مجموعه با در نظر گرفتن همین اصل اساسی در این مجموعه فعالیت می نمایند.

ایرادات و مشکلات رایج در کولرگازی و اسپیلت ها

دلیل باد گرم زدن کولرگازی

این مشکل در کولرهای گازی می تواند دلایل زیادی داشته باشد که بهتر است توسط متخصص بررسی شود ولی چند دلیل رایج آن می توان به تمام شدن گاز کولر و خرابی فیلتر هوا اشاره داشت ولی اگر که به تازگی اقدام به تزریق گاز کولر کرده اید باید به خرابی کمپرسور و یا جای آن اشاره کرد یکی دیگر از دلایل این مشکل را می توان به وجود عیب در فن کولرگازی دانست.

دلیل بوی سوختگی از کولر گازی

این مشکل از نیم سوز شدن کمپرسور کولر خبر می دهد و اگر از اپراتور بیرونی بوی سوختگی خارج شود مشکل مربوط به فن است احتمال زیاد فن سوخته است در صورت استشمام بوی سوختگی حتما با مرکز خدمات تعمیر کولرگازی رفاه سرویس تماس بگیرید.

شماره های تماس نمایندگی تعمیرکولرگازی در تهران

09120906718 | 02133061902 | 09372130061

دلیل عدم هوادهی کولرگازی

این مشکل هم در کولرهای گازی بسیار رایج است و بسیاری از مشتریان ما از این مشکل شکایت داشته اند که دلیل آن را می توان به گرفتگی لوله های کولرگازی و خرابی کمپرسور کولرگازی اشاره داشت که باید توسط متخصصین ما بررسی و هرچه سریعتر رفع گردد.

دلیل برفک زدن لوله برگشت کولرگازی

یکی دیگر از مشکلات رایج در کولرهای گازی باید به یخ زدگی لوله برگشن آن ها اشاره کرد این مشکل از مهمترین مشکلات در کولرهای گازی به حساب می آید که از دلایل آن می توان از گرفتگی لوله های کولرگازی و مشکل گاز کولر و یا نبود جریان هوا در کویل آن نام برد که برای این مشکل هم نیاز است با متخصصین ما تماس بگیرید.

رفاه سرویس

ما در این صفحه در مورد نمایندگی تعمیرات کولرگازی و برخی از مشکلات کولرگازی با شما صحبت کردیم لازم به ذکر است در نظر داشته باشید مشکلاتی که در این مقاله ذکر شد برخی از مشکلات کلی است و باید در هرصورت موارد توسط متخصص فنی بررسی شود این مشکلات می تواند به صورت جدی تری برروی دستگاه تاثیر بگذارد و عمر دستگاه و یا هزینه های بیشتری را متحمل شوید شما می توانید در هرکجای شهر تهران هستید همین الان از طریق شماره های زیر در صورت نیاز با ما تماس حاصل نمایید و ابتدا از مشاوره رایگان و در صورت نیاز خدمات فنی ما بهره مند شوید.

شماره های تماس نمایندگی یخچال و فریزر سایوان

09120906718 | 02133061902 | 09372130061

ارسال درخواست

در سریعترین زمان درخواست خود را برای ما ارسال نمایید.

شما می توانید از طریق فرم روبرو درخواست خود را برای رزرو خدمات لوازم خانگی نظیر ماشین لباسشویی،یخچال و فریزر،ماشین ظرفشویی،تلویزیون،جاروبرقی در استان تهران برای ما ارسال تا نیروی متخصص به آدرس شما اعزام شود شما می توانید برای پیگیری درخواست خود با شماره 09120906718 تماس حاصل فرمایید.