نمایندگی ماشین لباسشویی پاکشوما

یکی از وسایلی که در هرمنزلی کاربرد زیادی دارد ماشین لباسشویی است که در روز استفاده بسیاری از آن می شود نبود و خرابی آن می تواند مشکلات زیادی را برای ما به وجود بیاورد در این بین برندهای بسیاری ماشین لباسشویی را تولید می کنند که یکی از برندهای محبوب ساخت ایران ماشین لباسشویی پاکشوما می باشد که به دلیل کیفیت بالای ساخت و عمر بالای قطعات در صورت استفاده درست از آن طرفداران بسیاری به خود جذب کرده است رفاه سرویس هم یکی از نمایندگی های تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در تهران است که خدمات بینظیری به شهروندان تهرانی در همه مناطق تهران ارائه می نماید ما در این بخش قصد داریم در مورد ویژگی های خدمات پس از فروش لباسشویی پاکشوما در تهران و برخی از خرابی های این دستگاه با شما صحبت کنیم پیشنهاد می کنیم تا پایان این صفحه با رفاه سرویس همراه باشید.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در تهران

یکی از اصلی‌ترین خدماتی که کلیه افراد به آن نیاز دارند، خدمات تعمیر ماشین لباسشویی است. پاکشوما یکی از بهترین برندهای ایرانی است که در زمینه تولید و ساخت لوازم‌خانگی فعالیت می‌کند. تمامی ماشین لباسشویی‌های این برند ایرانی دارای کیفیت بالایی هستند، اما ممکن است که در طول مدت‌زمان استفاده در منزل یا خانه شما به مشکل بخورند و بخواهید آن‌ها را تعمیر کنید یا قطعات خراب‌شده را تعویض کنید. در این شرایط باید تعمیرات خود را به شرکت یا شخصی بسپارید که در این برندها تخصص داشته و بتواند تمامی مشکلات ماشین لباسشویی شما را برطرف کند.

شماره های تماس برای رزرو خدمات تعمیرات

شماره ها قابلیت کلیک برای تماس مستقیم دارند.

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در تهران

در تهران مجموعه های مختلفی هستند که می‌توانند تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما را انجام دهند، اما ما می‌توانیم با بهترین قیمت و البته در کمترین زمان ممکن تمامی مشکلات ماشین لباسشویی شما را برطرف کنیم تا شما بتوانید خیلی راحت‌تر و سریع‌تر به دیگر کارهای خود برسید. خدمات ما برای تمام مناطق شهر تهران است و تعمیرکاران خود را در سریعترین زمان ممک اعزام می کنیم تمام خدمات تعمیرات در محل یا منزل شما انجام می شود نیازی به جابجایی دستگاه وجود ندارد.

نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما

یکی از بهترین کارهایی که افراد امروزه به‌محض خراب شدن ماشین لباسشویی خود انجام می‌دهند، رفتن پیش نمایندگی‌های رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی است. این کار بهترین گزینه برای شماست و خوب است بدانید که ما هم قرارداد رسمی نمایندگی با شرکت تولیدات لوازم‌خانگی پاکشوما داریم و مورد تائید این شرکت هستیم. پس با این شرایط می‌توانید به‌راحتی تصمیم بگیرید که تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما خود را به ما بسپارید یا خیر.

سرویس ماشین لباسشویی پاکشوما

خیلی از اوقات ماشین لباسشویی شما نیاز به تعمیر یا تعویض قطعه خاصی ندارد و فقط باید سرویس و بررسی آن انجام شود. در این شرایط ما می‌توانیم سرویس ماشین لباسشویی شما را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهیم تا در آینده مشکلات احتمالی برای شما پیش نیاید. سرویس لوازم‌خانگی از خراب شدن احتمالی آن‌ها جلوگیری می‌کند. مثلاً اگر در زمان سرویس و بررسی توسط کارشناس مشکلی وجود داشته باشید می‌توانید آن را خیلی سریع و راحت کل کنید. از قدیم هم گفتند پیشگیری بهتر از درمان است.

ویژگی‌های تعمیرکار متخصص ماشین لباسشویی پاکشوما

تعمیرکاران زیادی در سراسر شهر وجود دارند که می‌توانند ماشین لباسشویی پاکشوما شما را تعمیر کنند. اما یکی از اصلی‌ترین مواردی که باید در نظر داشت سابقه تعمیرکار و البته میزان تسلط او به‌خصوص به ماشین‌های لباسشویی پاکشوما است. اگر این فرد سابقه تعمیر ماشین‌های لباسشویی این شرکت را در گذشته باشد می‌تواند به‌راحتی تعمیر ماشین شما را هم انجام دهد و البته جای سعی و خطایی هم برای او باقی نمی‌ماند.

تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در منزل و محل

هر زمان که بخواهید می‌توانید برای خدمات و تعمیر ماشین لباسشویی خود با ما تماس بگیرید و ما در سریع‌ترین زمان ممکن، بهترین تعمیرکار را برای شما می‌فرستیم. همچنین یکی از مواردی که وجود دارد، تعمیر لوازم‌خانگی در محل یا منزل افراد است. خیلی از افراد به دلیل مشکلات رفت آمد و حمل وسایلشان، تمایل دارند که تعمیرات در محل آن‌ها انجام شود. در این شرایط اصلاً مشکلی نیست چون سرویس‌کاران ما به‌صورت مجهز نزد شما می‌آید و می‌توانند به‌راحتی خدمات تعمیرات را در محل شما انجام دهند.

هزینه و قیمت تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما

هزینه و قیمت کاملاً بر اساس فاکتور به شما اعلام می‌شود و شما می‌توانید مطمئن باشید که از ارزان‌ترین جا خدمات و محصولات یدکی ماشین لباسشویی خود را دریافت می‌کند. هزینه هر قطعه که به‌صورت مشخص خدمت شما اعلام می‌شود و هزینه قطعه دقیقاً همان قیمت اصلی درج‌شده کارخانه تولیدکننده است و شرکت ما به‌هیچ‌عنوان مبلغ اضافه‌ای بابت قطعه یدکی ماشین لباسشویی از شما دریافت نمی‌کند. هزینه تعویض و نصب آن نیز بر اساس مدت‌زمانی که برای آن صرف شده است تعیین می‌شود که مبلغ بسیار کمی می‌باشد.

دلایلی که رفاه سرویس را متمایز می کند.

 • ارائه خدمات در تمام نقاط تهران
 • اعزام سریع نیرو به محل شما
 • تعمیرکاران متخصص و با تجربه
 • استفاده از قطعات اصلی
 • ارائه ضمانت 3 ماهه در خصوص قطعه

خدمات عیب‌ یابی ماشین لباسشویی پاکشوما

خیلی از مواقع شما می‌توانید عیب یا مشکل ماشین لباسشویی خود را تشخیص دهید اما بعضی وقت‌ها هم این کار باید توسط کارشناسان و تعمیرکاران حرفه‌ای انجام شود. به همین دلیل است که اگر نمی‌دانید که مشکل کجاست می‌توانید به‌راحتی با ما تماس بگیرید تا ما کارشناسان خود را برای عیب‌یابی نزد شما بفرستیم تا بتوانند هرچه سریع‌تر مشکلات ماشین لباسشویی شما را تشخیص دهند و درصورتی‌که تمایل داشتید مشکلات ماشین برطرف شود، تعمیر آن را به بالاترین کیفیت انجام دهند.

مشکلات متداول تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما

خیلی از مشکلات در اکثر ماشین‌های لباسشویی شایع و مشترک است اما در این قسمت ما قصد داریم که به چند عدد از عمده مشکلات ماشین‌های لباسشویی پاکشوما اشاره‌کنیم:

 • نشتی آب: این مشکل ممکن است به دلیل سوراخ بودن لاستیک‌های دور دیگ، سوراخ شدن شلنگ تخلیه یا شلنگ ورودی آب یا خوب بسته نشدن محفظه جاپودری باشد
 • برق داشتن بدنه: این مشکل می‌تواند به دلیل اتصال هر قطعه‌ای در ماشین به بدنه اصلی رخ دهد که باید هرچه سریع‌تر آن را برطرف کنید، چون ممکن است باعث بروز مشکلات جدی شود
 • نچرخیدن موتور: این مشکل عملاً به دلیل ازکارافتادن موتور یا وارد شدن فشار بیش از به آن به دلیل زیاد بودن حجم لباس‌های شما است
 • لرزش و سروصدای عجیب بدنه: این مورد که در اکثر ماشین‌های لباسشویی ممکن است دیده شود، به دلیل تراز نبودن ماشین با سطح زمین یا سنگین بودن دیگ به علت زیاد بودن تعداد وزن لباس‌های گذاشته‌شده داخل آن می‌باشد.

شماره های تماس برای رزرو خدمات تعمیرات

شماره ها قابلیت کلیک برای تماس مستقیم دارند.

مناطق تحت پوشش خدمات رفاه سرویس در تهران

 • تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در غرب تهران
 • تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در شرق تهران
 • تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در شمال تهران
 • تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در مرکز تهران
 • تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در جنوب تهران

از ما بپرسید

فرم تماس سریع

  آیا سوالی دارید؟

  از ما سوال کنید …

  لطفا سؤالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید،از ما بپرسید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

  سوالات متداول

  سوالات پرتکرار از سوی کاربران

  قیمت ها به چه صورت محاسبه می شود؟

  قیمت خدمات ما بسته به نوع خرابی دستگاه،نیاز به تعویض قطعه و نوع مشکلی که پیش آمده و زمانی که برای رفع ایراد صرف خواهد شد محاسبه می گردد ولی ما در رفاه سرویس تضمین کیفیت و قیمت منصفانه را به مشتریان خود ارائه خواهیم داد.

  ثبت رزو خدمات به چه صورت است؟

  ثبت و رزرو خدمات را می توانید از بخش های مختلف وبسایت ما اقدام نمایید و برای اینکار نیاز به پرداخت مبلغی نیست و به صورت رایگان درخواست خود را ثبت و بعد از آن ما با شما تماس خواهیم گرفت.

  برای تعمیر دستگاه جابجایی آن لازم است؟

  تمام خدمات ما در محل مورد نظر شما قابل ارائه می باشد و شما نیازی ندارید دستگاه را جابجا و یا به محل خاصی منتقل نمایید حتی در صورت تعویض قطعه تمام عملیات در محل انجام می پذیرد.

  بعد از تماس و رزرو چه زمانی برای مراجعه نیرو صرف خواهد شد؟

  بعد از تماس شما و رزرو کامل و ارسال آدرس نیروی ما نهایتا 1 ساعت بعد در آدرس شما حضور خواهد یافت و این زمان بسته به منطقه زندگی شما متغیر است.

  قطعات تعویضی شرکتی و اصلی است؟

  باید بگوییم حدود 90 درصد از قطعاتی که توسط ما تهیه و برای دستگاه شما تعویض می شود شرکتی و اصلی است قطعه و خدمات ارائه شده تا 3 ماه ضمانت می شود.

  اگر دوباره همان بخش تعمیری مشکلی پیدا کند باز هزینه دریافت می شود؟

  اگر که در بازه زمانی ضمانت 3 ماهه و همان بخشی که قبلا تعمیر شده است باشد هیچ هزینه ای برای تعمیر مجدد دریافت نخواهد شد.

  نیروی اعزامی تایید شده است؟

  همه نیروهای فعال در این مجموعه دارای تجربه بالا در انجام خدمات تعمیرات لوازم خانگی هستند و از لحاظ اخلاق کاری و حسن نیت هم متعهد می باشند ولی لازم بذکر است حفظ حریم خصوصی وظیفه شما و در چهارچوب و موازین شماست.