نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر پارس

یخچال و فریزر پارس یکی از تولیدات پرطرفدار ایرانی است که به دلیل کیفیت بالای قطعات و عمر بالای آن افراد زیادی تمایل به خرید این محصول را دارند به طبع وقتی محصولی فروش زیادی داشته باشد نیاز به خدمات پس از فروش و خدمات تعمیرات آن افزایش میابد رفاه سرویس یک مجموعه خدمات تعمیرات لوازم خانگی در تهران با بیش از 17 سال تجربه و با وجود نیروی متخصص با بررسی خدمات تعمیر یخچال و فریزر پارس آماده ارائه خدمات به تمام مناطق تهران است ما در این صفحه قصد داریم در مورد این خدمات،ویژگی های این خدمات،برخی از مشکلات رایج یخچال و فریزر پارس و سوالات متداول شما صحبت کنیم در ادامه با رفاه سرویس همراه باشید.

نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر پارس در تهران

همانطور که گفته شد رفاه سرویس در بین نمایندگان و مجموعه های تعمیرات لوازم خانگی و خدمات پس از فروش پارس یکی از فعالین این عرصه با بیش از 17 سال تجربه است این مجموعه در حاضر دارای بیش از 400 نیروی فنی و متخصص می باشد که خدمات خود را در راستای رضایت مشتری و قیمت منصفانه ارائه می نماید رفاه سرویس برای یخچال و فریزرهای پارس خدماتی بی نظیر را ارائه می دهد که در ادامه به بررسی آن ها پرداخته ایم در ادامه همراه ما باشید.

شماره های تماس نمایندگی یخچال و فریزر پارس

09120906718 | 02133061902 | 09372130061

یخچال و فریزر پارس

شرکت پارس یکی از شرکت های قدیمی در ایران است که محصولات زیادی در حوزه لوازم خانگی تولید می کند یکی از تولیدات یخچال و فریزر می باشد که به دلیل کیفیت بالا و عمر طولانی از فروش خوبی هم بهره مند شده است یخچال ها و فریزرهای پارس با ممکن است دارای مشکلات و خرابی هایی هم شوند که اصلا جای نگرانی نیست و اگر زود اقدام به رفع آن نمایید و یا در شرایط مناسب از دستگاه نگهداری کنید این خرابی ها و هزینه ها به حداقل ترین حالت ممکن خود می رسد ما در این مقاله قصد داریم در مورد بهترین شرایط نگهداری یخچال و فریزر پارس و خرابی های متداول و راه حل های رفع برخی از مشکلات با شما صحبت کنیم.

نکات مهم نگهداری از یخچال و فریزر پارس

در این قسمت قصد داریم در مورد نکاتی صحبت کنیم که رعایت هرچه بهتر آن ها می توانید در کاهش خرابی های یخچال و فریزرهای پارس تاثیر بسزایی بگذارد این نکات بسیار کاربردی و رعایت آن ها می تواند به شما کمک کند که از یخچال و فریزر خود مراقبت های لازم را به عمل آورید با توجه به سادگی انجام این نکات سعی نمایید حداقل در سال 2 بار انجام شود در ادامه با ما همراه باشید.

تمیز نگه داشتن یخچال و فریزر پارس

یکی از عواملی که عمر یخچال و فریزر شما را افزایش می دهد تمیزنگه داشتن آن است این کار باعث می شود فشار زیاد برروی قطعات داخلی یخچال وارد نشود و هم در مصرف انرژی دستگاه تاثیر گزار است هم برروی افزایش طول عمر قطعات پس در سال 2 الی 3 بار یخچال و فریزر پارس را تمیز کنید.

طریقه تمیز کردن یخچال و فریزرپارس

 • اول از هرکاری یخچال و فریزر را از برق جدا کنید.
 • سپس آن را تخلیه نمایید.
 • دستمالی آغشته به مایع شستشو تهیه کنید.
 • اول بگذارید یخ های داخل یخچال آب و از بین روند.
 • سپس داخل یخچال را تمیز کنید
 • بعد به سراغ پشت یخچال بروید از زیر و پشت و لوله های کندانسور شروع کنید.
 • و در آخر هم بدنه یخچال را کامل تمیز کنید.
 • بعد از انجام موارد بالا می توانید یخچال و فریزر را به برق متصل کنید.

تنظیم درجه دمای مناسب در فصول مختلف سال

یکی از موارد بسیار مهم در افزایش طول عمر موتور یخچال و فریزرها و صرفه جویی در مصرف انرژی تنظیم دمای مناسب در فصول مختلف سال است این کار تاثیر مستقیمی در عدم فشار برروی موتور یخچال و فریزر دارد که انجام این کار ساده است و توصیه ما رعایت این نکات است توجه داشته باشید تنظیم دما بسته به منطقه زندگی شما و دمای محیط متغیر است.

 • برای یخچال در فصل تابستان دمای 4+ پیشنهاد می شود.
 • برای فریزر در فصل تابستان دمای 19- پیشنهاد ماست.
 • دمای مناسب برای یخچال در زمستان و سرما 2+ می باشد.
 • برای فریزر در فصل سرما و زمستان پیشنهاد ما دمای 16- است.

جابجایی یخچال و فریزر پارس در اثاث کشی

لازم است در جابجایی یخچال و فریزر پارس در اثاث کشی موارد و نکاتی که در ادامه آن ها را بررسی می کنیم را رعایت کنید لازم است بدانید بیشتر خرابی های یخچال و فریزرهای پارس و سوختن موتور و تخلیه ناگهانی گاز آن ها در جابجایی های غیر اصولی اتفاق می افتد پس رعایت نکات زیر می تواند در افزایش بازدهی یخچال و فریزر پارس تاثیرگذار باشد.

 • پیشنهاد می کنیم حداقل 5 ساعت قبل از جابجایی این موارد را انجام دهید.
 • قبل از هرکاری برق یخچال و فریزر را قطع کنید.
 • سپس تمام محتویات داخل دستگاه را خارج و آن را تخلیه کنید.
 • با طناب درب های یخچال و فریزر را محکم ببندید
 • پیشنهاد می کنیم برای جلوگیری از وارد شدن خط و خش از پلاستیک استفاده نمایید.
 • بهتر است یخچال و فریزر به صورت عمودی جابجا شود.
 • بعد از استقرار در محل جدید ابتدا یخچال و فریزر را در جای مناسب قرار دهید.
 • سپس پایه های یخچال را در بهترین حالت تراز نمایید.
 • پیشنهاد ما این است بعد از انجام موارد و استقرار در محل جدید بعد از 5 ساعت اقدام به راه اندازی مجدد دستگاه نمایید.

ما در بالا تلاش کردیم راه کارهای مناسب در خصوص استفاده صحیح از یخچال و فریزر را به شما آموزش دهیم و در خصوص موارد فوق رعایت حداکثری موارد پیشنهاد ماست و می تواند در کاهش چشمگیر خرابی یخچال و فریزر پارس تاثیر بسزایی بگذارند.

دلایلی که رفاه سرویس را متمایز می کند.

 • ارائه خدمات در تمام نقاط تهران
 • اعزام سریع نیرو به محل شما
 • تعمیرکاران متخصص و با تجربه
 • استفاده از قطعات اصلی
 • ارائه ضمانت 3 ماهه در خصوص قطعه

ویژگی های تعمیرگاه یخچال و فریزر پارس تهران

همانطور که تا به اینجا توضیح دادیم مجموعه رفاه سرویس با تجربه بالغ بر 17 سال و تکیه بر دانش متخصصین خود و سرلوحه قرار دادن قیمت مناسب سرعت در اعزام نیرو و حفظ و احترام به حریم خصوصی مشتریان خود اقدام به ارائه خدمات یخچال و فریزر پارس در تهران می نماید این خدمات فنی در خصوص یخچال و فریزر پارس بسیار متنوع است و شما می توانید هرگونه مشکلی در خصوص خرابی دستگاه خود داشتید با ما تماس و اقدام به رزرو خدمات این مجموعه نمایید و ما هم تلاش می کنیم بهترین خدمات را به صورت ویژه در اختیار شما قرار دهیم در زیر به نکات مهمی که خصوصیات این نمایندگی است و نکاتی در خصوص ویژگی های ارائه خدمات در محل است را بررسی کنیم در ادامه با رفاه سرویس همراه باشید.

خدمات تعمیرات یخچال و فریزر در محل

یکی از دغدغه های موجود و نگرانی هایی که در بعد از خرابی لوازم خانگی وجود دارد جابجایی وسیله به محل تعمیرگاه است این امر بسیار می تواند دشوار باشد به دلایل مختلفی همچون هدر رفت زمان و هزینه و احتمال وارد شدن خط و خش در حین جابجایی ولی در حال حاضر مجموعه های زیادی این خدمات را در سریعترین زمان ممکن در محل شما ارائه می دهند و شما به راحتی می توانید با این مجموعه های تماس بگیرید و در خصوص مشکل به وجود آمده اطلاعات کافی را کسب و درخواست رزرو خود را ثبت کنید.

قیمت ها

یکی دیگر از دغدغه ها و یا شاید سوالاتی که به وجود می آید قیمت خدمات است و اینکه هزینه ها به چه صورت محاسبه می گردد باید در این قسمت به شما بگوییم ما تمام تلاش خود را کرده ایم که قیمت ها به صورت منصفانه محاسبه گردد ولی توجه داشته باشید نوع خرابی و نیاز به تعویض قطعه و یا تعمیر قطعه نوع دستگاه در قیمت ها تاثیر گذار است.

حفظ حریم خصوصی

یکی دیگر از مواردی که شاید برای شما هم سوال باشد این است که صلاحیت نیروی اعزامی چگونه تایید شده است و آیا می شود به این مجموعه ها اعتماد داشت باید بگوییم ما تمام تلاش خود را کرده ایم که نیروی متعهد و تمام و سوابق آن را برررسی نماییم ولی لازم است بدانید تمام نیروهای این مجموعه زمان زیادی است که با ما کار می کنند و با گذشت زمان ثابت شده است تعهد خود را تا حد زیادی انجام داده اند ولی شما می توانید هرگونه انتقاد و پیشنهاد را به ما گزارش دهید تا در ارتقا سطح کیفی خدمات و نیروی متخصص در این مجموعه به ما کمک کرده باشید.

بررسی ویژگی های رفاه سرویس نمایندگی یخچال و فریزر پارس در تهران

اعزام نیرو در سریعترین زمان ممکن

بعد از رزرو خدمات نیروی متخصص در سریعترین زمان ممکن در محل و آدرس شما حضور میابد زمان رسیدن نیرو به محل شما بستگی به موقعیت مکانی و آدرس محل شما دارد و این زمان برای مناطق مختلف متغیر است ولی با این حال رفاه سرویس تمام تلاش خود را کرده است که این زمان به کوتاه ترین زمان کاهش یابد.

تعمیرکاران متخصص و با تجربه

با توجه به حساسیت تعمیرات یخچال و فریزر و ضرورت وجود تخصص کافی در این امر رفاه سرویس تمام تلاش خود را کرده است که نیروی با تجربه و متخصص را در مجموعه خود مشغول به کار کند نیروی این مجموعه غیر از تخصص با شرکت در کلاس های تعمیرات یخچال و فریزر و به روز شدن اطلاعات فنی و تجربه بالا در خصوص تعمیرات یخچال و فریزر می تواند مشکل دستگاه را تشخیص و رفع نماید.

استفاده از قطعات اصلی

در خصوص تعمیر قطعه و تعویض آن در صورت نیاز مجموعه ما ضمانت اصل بودن قطعه را برعهده می گیرد و غیر از این،ضمانت 3 ماهه در خصوص همان قطعه و یا تعمیر شدن آن را در قالب فاکتور به مشتری تحویل می دهد و لازم بذکر است تا 3 ماه اگر قطعه ای که رفاه سرویس ضمانت 3 ماهه کرده است مشکلی پیدا کند بدون هیچ قید و شرطی تعویض می گردد.

ارائه ضمانت در خصوص تعمیرات

یکی از خدمات ویژه و طلایی این مجموعه ارائه ضمانت تعمیر است این ضمانت در خصوص بخشی که تعمیر شده است صادر می شود و تا 3 ماه اگر همان بخش باز مشکل پیدا کند توسط ما تعمیر خواهد شد این ضمانت 3 ماهه درصورتی تایید می شود که توسط تعمیرکار دیگری باز تعمیر و یا تلاشی برای رفع ایراد اتفاق نیفتاده باشد.

شماره های تماس نمایندگی یخچال و فریزر سایوان

09120906718 | 02133061902 | 09372130061

مناطق تحت پوشش خدمات رفاه سرویس در تهران

 • تعمیرات یخچال فریزر پارس در غرب تهران
 • تعمیرات یخچال فریزر پارس در شرق تهران
 • تعمیرات یخچال فریزر پارس در شمال تهران
 • تعمیرات یخچال فریزر پارس در مرکز تهران
 • تعمیرات یخچال فریزر پارس در جنوب تهران

از ما بپرسید

فرم تماس سریع

  آیا سوالی دارید؟

  از ما سوال کنید …

  لطفا سؤالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید،از ما بپرسید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

  سوالات متداول

  سوالات پرتکرار از سوی کاربران

  قیمت ها به چه صورت محاسبه می شود؟

  قیمت خدمات ما بسته به نوع خرابی دستگاه،نیاز به تعویض قطعه و نوع مشکلی که پیش آمده و زمانی که برای رفع ایراد صرف خواهد شد محاسبه می گردد ولی ما در رفاه سرویس تضمین کیفیت و قیمت منصفانه را به مشتریان خود ارائه خواهیم داد.

  ثبت رزو خدمات به چه صورت است؟

  ثبت و رزرو خدمات را می توانید از بخش های مختلف وبسایت ما اقدام نمایید و برای اینکار نیاز به پرداخت مبلغی نیست و به صورت رایگان درخواست خود را ثبت و بعد از آن ما با شما تماس خواهیم گرفت.

  برای تعمیر دستگاه جابجایی آن لازم است؟

  تمام خدمات ما در محل مورد نظر شما قابل ارائه می باشد و شما نیازی ندارید دستگاه را جابجا و یا به محل خاصی منتقل نمایید حتی در صورت تعویض قطعه تمام عملیات در محل انجام می پذیرد.

  بعد از تماس و رزرو چه زمانی برای مراجعه نیرو صرف خواهد شد؟

  بعد از تماس شما و رزرو کامل و ارسال آدرس نیروی ما نهایتا 1 ساعت بعد در آدرس شما حضور خواهد یافت و این زمان بسته به منطقه زندگی شما متغیر است.

  قطعات تعویضی شرکتی و اصلی است؟

  باید بگوییم حدود 90 درصد از قطعاتی که توسط ما تهیه و برای دستگاه شما تعویض می شود شرکتی و اصلی است قطعه و خدمات ارائه شده تا 3 ماه ضمانت می شود.

  اگر دوباره همان بخش تعمیری مشکلی پیدا کند باز هزینه دریافت می شود؟

  اگر که در بازه زمانی ضمانت 3 ماهه و همان بخشی که قبلا تعمیر شده است باشد هیچ هزینه ای برای تعمیر مجدد دریافت نخواهد شد.

  نیروی اعزامی تایید شده است؟

  همه نیروهای فعال در این مجموعه دارای تجربه بالا در انجام خدمات تعمیرات لوازم خانگی هستند و از لحاظ اخلاق کاری و حسن نیت هم متعهد می باشند ولی لازم بذکر است حفظ حریم خصوصی وظیفه شما و در چهارچوب و موازین شماست.