نمایندگی ماشین لباسشویی فیلکو

یکی دیگر از برندهای تولید لوازم‌خانگی، برند فیلکو است که لوازمی مثل ماشین لباسشویی و یخچال تولید می‌کند. اکثر و تمامی محصولات این شرکت دارای کیفیت عالی هستند،اما هر چیزی لوازم خانگی ممکن است در مدت‌ زمان استفاده دچار مشکل شود و نیاز به خدمات تعمیر یا سرویس داشته باشد. ماشین لباسشویی فیلکو نیز یکی از آن محصولاتی که است که اگر مشکلی برای آن پیش بیاید، نیاز به تعمیرات و سرویس و نگهداری تا حتی تعویض قطعات دارد رفاه سرویس یکی از مجموعه های خدمات تعمیر ماشین لباسشویی فیلکو در تهران است که خدمات شایانی در خصوص تعمیر ماشین لباسشویی فیلکو به تمام نقاط تهران ارائه می نماید. این مجموعه دارای ویژگی های بینظیری است که در راستای ارائه خدمات آن ها را سرلوحه کار خود قرار داده است و لازم میدانیم در مورد این خصوصیات و برخی از مشکلاتی که ممکن است برای ماشین لباسشویی فیلکو شما هم پیش بیاید در این صفحه صحبت کنیم به نکاتی که به آن اشاره کرده ایم دقت کنید با رفاه سرویس همراه باشید.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی فیلکو در تهران

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی فیلکو در تهران

شرکت می‌تواند خدمات تعمیر ماشین لباسشویی فیلکو را در سراسر تهران به‌صورت کامل و در کمترین زمان ممکن و با پایین‌ترین قیمت انجام دهد. شرکت دارای تعمیرکاران با سابقه و البته دلسوزی است که می‌توانند تمامی خدمات موردنیاز شما را در محل و یا در منزل شما به‌صورت کامل و دقیق انجام دهند.

نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی فیلکو

اگر از طریق شرکت فیلکو بخواهید استعلام بگیرید، می‌توانید متوجه شوید که ما یکی از نمایندگان رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی این شرکت هستیم و می‌توانیم به شما عزیزان خدمت‌رسانی کنیم. خیلی از افراد که کار تعمیرات ماشین لباسشویی انجام می‌دهند، طرف قرارداد خود شرکت یا برند خاصی نیستند و به‌صورت خصوصی خدمات ارائه می‌دهند. همچنین شرکت ما بیش از چندین سال است که در زمینه تعمیرات ماشین‌های لباسشویی فیلکو فعالیت می‌کند.

شماره های تماس برای رزرو خدمات تعمیرات

شماره ها قابلیت کلیک برای تماس مستقیم دارند.

سرویس ماشین لباسشویی فیلکو

هر چیزی نیاز به رسیدگی دارد. ماشین‌های لباسشویی نیز باید هرچند وقت یک‌بار سرویس شوند که در طول مدت‌زمان استفاده به مشکل حادی برنخورند. اگر سرویس‌کار هرچند وقت یک‌بار ماشین لباسشویی شما را از همه نظر چک و بررسی کند می‌تواند در طول مدت‌زمان استفاده شما از ماشین، در صورت بروز هرگونه مشکل شما را مطلع کند تا بتوانید سریعاً نسبت به تعمیر قطعه یا تعویض آن اقدام کنید. اگر به مدت‌زمان طولانی سرویس ماشین لباسشویی خود را انجام ندهید، این مسئله می‌تواند آسیب جدی به قطعات شما وارد کند و در صورت درست کار نکردن یک قطعه، به دیگر قطعه‌ها نیز آسیب وارد می‌شود.

ویژگی‌های تعمیرکار متخصص ماشین لباسشویی فیلکو

خیلی از تعمیرکاران یا سرویس‌کاران ماشین لباسشویی در هرجایی یافت می‌شود، اما آیا همه به‌صورت حرفه‌ای کار می‌کنند؟ در این خصوص باید گفت که ما در شرکت خود برای هر برندی یک تعمیرکار متخصص را داریم که در تعمیر لباسشویی با همان برند به‌صورت تخصصی کار می‌کند. در این حالت فرد تعمیرکار حداقل تجربه تعمیر انواع ماشین لباسشویی با برند خاص مدنظر شما را داشته است و می‌تواند به‌راحتی مشکل شما را حل کند.

تعمیرات ماشین لباسشویی فیلکو در منزل و محل

ماشین لباسشویی، وسیله‌ای نیست که بخواهید آن را تا محل تعمیرات حمل کنید یا با خود به مرکز تعمیرات ببرید. برای این کار باید هزینه کارگر و ماشین حمل بار مثل وانت را پرداخت کنید که اصلاً برای شما به‌صرفه نیست. به همین دلیل است که ما می‌توانیم خدمات خود را به‌صورت تعمیر یا تعویض قطعات ماشین در منزل یا محل کار شما انجام دهیم. خیلی از افراد این کار برای شما انجام نمی‌دهند و شاید هزینه‌های گزافی از بابت آن از شما دریافت کنند، درصورتی‌که شرکت ما به‌هیچ‌عنوان این‌گونه نیست و هدف ما رضایت شما و آسودگی خاطرتان است.

هزینه و قیمت تعمیرات ماشین لباسشویی فیلکو

هزینه و قیمت تعمیرات کاملاً به نوع خدمات بستگی دارد. اگر خدمات تعمیرات باشد هزینه آن جداست. اگر خدمات تعویض باشد، هزینه آن‌هم به‌صورت جداگانه محاسبه می‌شود. همچنین هزینه قطعات نیز بر اساس نرخ کارخانه و قیمت اصلی در کل اینترنت و کل بازار است و ما هیچ مبلغ یا هزینه‌ای بیشتری را بابت قیمت قطعه از شما دریافت نمی‌کنیم.

دلایلی که رفاه سرویس را متمایز می کند.

 • ارائه خدمات در تمام نقاط تهران
 • اعزام سریع نیرو به محل شما
 • تعمیرکاران متخصص و با تجربه
 • استفاده از قطعات اصلی
 • ارائه ضمانت 3 ماهه در خصوص قطعه

خدمات عیب‌یابی ماشین لباسشویی فیلکو

عیب‌یابی اکثراً برای هر قطعه‌ای حائز اهمیت است. خیلی از مواقع با عیب‌یابی دقیق، ممکن است مشکل شما فقط با کمی تعمیرات خیلی کم‌هزینه حل شود. اما اگر فرد سرویس‌کار یا تعمیرکار عیب‌یابی را درست و به‌موقع انجام ندهد و تشخیص آن اشتباه باشد، شما باید تعمیراتی را انجام دهید که اصلاً برای شما مناسب نیست. یا باید قطعه‌ای را عوض کنید که شاید اصلاً نیاز به تعویض آن نباشد. به همین دلیل است که اکثر سرویس‌کاران یا تعمیرکاران ما اول عیب‌یابی لباسشویی شما را انجام می‌دهند و سپس نسبت تعویض یا تعمیر قطعه خراب‌شده اقدام می‌کنند.

شماره های تماس برای رزرو خدمات تعمیرات

شماره ها قابلیت کلیک برای تماس مستقیم دارند.

خدمات تعمیر برد ماشین لباسشویی فیلکو

بردهای ماشین‌های لباسشویی خیلی کم به مشکل برمی‌خورند، اما اگر زمانی دچار مشکل شوند باید به‌صورت خیلی دقیق و اصولی تعمیر شوند. مگر اینکه تعمیر کارساز نباشد و مجبور باشید که برد ماشین را عوض کنید. البته در اکثر اوقات در صورت خراب شدن بسیار شدید برد، ممکن است دیگر هیچ‌وقت نتوانید آن را تعمیر کنید یا دوباره از ماشین لباسشویی خود استفاده کنید. به همین دلیل به شما توصیه می‌کنم که حتماً با کارشناسان حرفه‌ای تعمیر برد ماشین لباسشویی کار کنید و برد ماشین را به دست هر تعمیرکار مبتدی نسپارید.

مشکلات متداول تعمیرات ماشین لباسشویی فیلکو

 • نشتی داشتن از زیر ماشین: یا شلنگ آب ورودی نشتی دارد، یا شلنگ تخلیه سوراخ شده است و یا اینکه قسمت جاپودری شما دارای نشتی است.
 • بدنه لباسشویی برق دارد. این مشکل را باید با یک سیم ارت حل کرد یا اینکه داخل خود لباسشویی قطعه‌ای به بدنه اتصالی کرده و باید مشکل آن را برطرف کنید
 • لرزش و صدای مهیب بیش‌ازحد: این مشکل را باید تراز کردن بدنه با سطح زمین است. برای حل این مشکل می‌توانید از پیچ‌های پایه لباسشویی برای تراز کردن بدنه استفاده کنید.

شماره های تماس برای رزرو خدمات تعمیرات

شماره ها قابلیت کلیک برای تماس مستقیم دارند.

مناطق تحت پوشش خدمات رفاه سرویس در تهران

 • تعمیرات ماشین لباسشویی فیلکو در غرب تهران
 • تعمیرات ماشین لباسشویی فیلکو در شرق تهران
 • تعمیرات ماشین لباسشویی فیلکو در شمال تهران
 • تعمیرات ماشین لباسشویی فیلکو در مرکز تهران
 • تعمیرات ماشین لباسشویی فیلکو در جنوب تهران

از ما بپرسید

فرم تماس سریع

  آیا سوالی دارید؟

  از ما سوال کنید …

  لطفا سؤالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید،از ما بپرسید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

  سوالات متداول

  سوالات پرتکرار از سوی کاربران

  قیمت ها به چه صورت محاسبه می شود؟

  قیمت خدمات ما بسته به نوع خرابی دستگاه،نیاز به تعویض قطعه و نوع مشکلی که پیش آمده و زمانی که برای رفع ایراد صرف خواهد شد محاسبه می گردد ولی ما در رفاه سرویس تضمین کیفیت و قیمت منصفانه را به مشتریان خود ارائه خواهیم داد.

  ثبت رزو خدمات به چه صورت است؟

  ثبت و رزرو خدمات را می توانید از بخش های مختلف وبسایت ما اقدام نمایید و برای اینکار نیاز به پرداخت مبلغی نیست و به صورت رایگان درخواست خود را ثبت و بعد از آن ما با شما تماس خواهیم گرفت.

  برای تعمیر دستگاه جابجایی آن لازم است؟

  تمام خدمات ما در محل مورد نظر شما قابل ارائه می باشد و شما نیازی ندارید دستگاه را جابجا و یا به محل خاصی منتقل نمایید حتی در صورت تعویض قطعه تمام عملیات در محل انجام می پذیرد.

  بعد از تماس و رزرو چه زمانی برای مراجعه نیرو صرف خواهد شد؟

  بعد از تماس شما و رزرو کامل و ارسال آدرس نیروی ما نهایتا 1 ساعت بعد در آدرس شما حضور خواهد یافت و این زمان بسته به منطقه زندگی شما متغیر است.

  قطعات تعویضی شرکتی و اصلی است؟

  باید بگوییم حدود 90 درصد از قطعاتی که توسط ما تهیه و برای دستگاه شما تعویض می شود شرکتی و اصلی است قطعه و خدمات ارائه شده تا 3 ماه ضمانت می شود.

  اگر دوباره همان بخش تعمیری مشکلی پیدا کند باز هزینه دریافت می شود؟

  اگر که در بازه زمانی ضمانت 3 ماهه و همان بخشی که قبلا تعمیر شده است باشد هیچ هزینه ای برای تعمیر مجدد دریافت نخواهد شد.

  نیروی اعزامی تایید شده است؟

  همه نیروهای فعال در این مجموعه دارای تجربه بالا در انجام خدمات تعمیرات لوازم خانگی هستند و از لحاظ اخلاق کاری و حسن نیت هم متعهد می باشند ولی لازم بذکر است حفظ حریم خصوصی وظیفه شما و در چهارچوب و موازین شماست.