نمایندگی یخچال فریزر فیلور

یکی از خدماتی که در دسته خدمات تعمیرات یخچال و فریزر در رفاه سرویس انجام می شود تعمیر یخچال و فریزر فیلور است. این برند یکی از برندهای مطرح در حوزه تولید لوازم خانگی می باشد که به دلیل کیفیت بالای ساخت و عمر بالای قطعاتی که در تولیدات این شرکت شاهد هستیم طرفداران زیادی به خود جذب کرده است.ولی بارها گفته ایم و بازهم می گوییم که کیفیت بالای ساخت و برند دلیل عمده کاهش خرابی دستگاه نیست و شرایط استفاده و موارد دیگر هم در این امر دخیل هست. یکی از دغدغه هایی که برای ما بعد از خرابی دستگاه وجود دارد این است که مجموعه ای را بیابیم که در امر تعمیرات بشود به آن اعتماد لازم را داشت ولی لازم است بگوییم موارد زیادی در ایجاد این اعتماد دخلیل است که باید آن ها را بررسی کرد مواردی از نظیر ضمانت ها،تجربه و نیرو و پتانسیل آن مجموعه است در این صفحه قصد داریم ویژگی های رفاه سرویس را در امر تعمیر یخچال و فریزر فیلور بررسی نماییم. پس در ادامه این مقاله همراه رفاه سرویس باشید.

نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر فیلور در تهران

فرض کنید که یخچال و فریزر خانه یا منزل شما خراب است و یا اینکه به‌درستی کار نمی‌کند باعث فاسدشدن موارد غذایی داخل یخچال شده است. خب مسئله می‌تواند ازلحاظ‌های زیادی به شما آسیب بزند. اگر مواد فاسد را بخورید مسموم می‌شوید، اگر یخچال همین‌طوری خراب باشد باعث آسیب برسیدن به قطعات دیگر آن می‌شود و در انتها هزینه‌های زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت. یکی از اصلی‌ترین خدمات ما تعمیر یخچال و فریزر فیلور است مخصوص افرادی است که از این برند ماشین لباسشویی خریده و تهیه‌کرده‌اند.

شماره های تماس برای رزرو خدمات تعمیرات

شماره ها قابلیت کلیک برای تماس مستقیم دارند.

 • گارانتی نود روزه برای قطعات
 • الویت ما تعمیر قطعات
 • سریعترین در ارائه خدمات
 • تعمیر قطعه
 • دارای متخصصین با تجربه
 • ضمانت

خدمات تعمیر یخچال و فریزر فیلور در تهران

اگر در تهران هستید ما می‌توانیم در کمترین زمان ممکن بهترین نیرو خود را به سمت شما اعزام کنیم تا اول یخچال و فریزر شما را عیب‌یابی کند و در ادامه اقدامات لازم برای تعمیر آن یا تعویض قطعات لازم را انجام دهد. مهم نیست که کجای تهران هستید ما به‌تمامی مناطق داخل تهران و حتی حومه نیز سرویس می‌دهیم و می‌توانید به‌راحتی به ما برای تعمیر یخچال و فریزر خود اطمینان کنید. هر زمان که خواستید می‌توانید با ما تماس بگیرید و تا کارشناسان ما در اسرع وقت بتوانند به شما کمک کنند.

تعمیر موتور یا کمپرسور

 • رفع تمامی مشکلات مربوط به موتور یا کمپرسور یخچال و فریزرتان را از ما بخواهید.

تعویض لاستیک دور

 • برای تعویض لاستیک درب یخچال و فریزر کافیست با ما تماس بگیرید.

رفع صدای یخچال

 • در سریع ترین زمان ممکن مشکل صدای یخچالتان را پیدا و رفع خواهیم کرد.

عیب یابی تخصصی

 • با تکیه بر تجربه و تکنولوژی روز در محل شما عیب یخچال و فریزرتان را پیدا و رفع می کنیم.

تعویض لامپ

 • کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن برای تعویض لامپ خدمت می رسند.

تزریق کاز یخچال و فریزر

 • رفع تمامی مشکلات مربوط به سرد نکردن یخچال و گاز یخچال.

ویژگی های رفاه سرویس در یک نگاه

اعزام نیروی متخصص

 • بعد از تماس شما با مجموعه ما نیروی متخصص به محل شما اعزام خواهد شد.

بررسی و رفع ایراد

 • بعد از بررسی مشکل و تشخیص با تایید شما اقدام به رفع آن خواهد شد.

تعمیر قطعه

 • در صورت قابلیت تعمیر قطعه نیروی اعزامی در محل تعمیر و رفع عیب می کند.

ضمانت

 • در صورت تعویض و یا تعمیر قطعه ای از دستگاه،ضمانت و گارانتی ارائه می گردد.

نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر فیلور

اگر می‌خواهید که از نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال و فریزر فیلور خدمات دریافت کنید، باید این را بدانید که ما خودمان یکی از نمایندگی‌های رسمی این شرکت در تهران هستیم و هم با این شرکت قرارداد دریم و هم سال هاست مورد تائید این شرکت هستیم. البته باید در نظر داشته باشید که به‌جز خود شرکت یا نمایندگی تعمیرات لباسشویی افراد و کارکنان و البته تعمیرکاران و سرویس‌کاران نیز باید سابقه درخشانی داشته باشند.

سرویس یخچال و فریزر فیلور

یکی از علت‌هایی که اکثراً یخچال و فریزرها خراب می‌شوند و باید هزینه زیادی برای آن‌ها کنار گذاشت، به دلیل سرویس نگهداری و نادرست از آن‌هاست. مشتریان ما خیلی وقت‌ها در طولانی‌مدت نسبت به سرویس چک کردن یخچال و فریزر خود اقدام نمی‌کند. این کار برای شما هزینه بسیار ناچیزی دارد اما باعث می‌شود که شما از هزینه‌های گراف و سنگین برای تعمیر و تعویض قطعه خلاص شوید و بتوانید مدت‌زمان بیشتری از وسایل برقی خود استفاده کنید. همان‌طور که ماشین خود را هرچند روز به کارواش می‌برید، وسایل برقی شما نیز به سرویس و نگهداری نیاز دارند. به همین دلیل است که این کار حتماً به شما برای صرفه‌جویی در هزینه و زمان توصیه می‌کنیم.

ویژگی‌های تعمیرکار متخصص یخچال و فریزر فیلور

یک تعمیرکار عالی کسی است که بتواند به‌صورت خیلی دقیق ایراد یخچال را تشخیص دهد و اینکه سابقه زیادی در تعمیر انواع یخچال‌ها با برندهای مختلف داشته باشد. همچنین باید سابقه تعمیر یخچال و فریزر فیلور را داشته باشد. چون لوازم برقی هر برندی با برند دیگر حداقل تفاوت ریزی دارد و باید تعمیرکار به آن‌ها آشنایی ابتدایی را داشته باشد.

دلایلی که رفاه سرویس را متمایز می کند.

 • ارائه خدمات در تمام نقاط تهران
 • اعزام سریع نیرو به محل شما
 • تعمیرکاران متخصص و با تجربه
 • استفاده از قطعات اصلی
 • ارائه ضمانت 3 ماهه در خصوص قطعه

تعمیرات یخچال و فریزر فیلور در محل

خیلی‌ها فکر می‌کنند که برای تعمیرات یخچال و فریزر خود باید حتماً، لوازم برقی خود را تا تعمیرگاه یا مرکز تعمیرات حمل کنند. اگر یک لب تاب را بخواهید تعمیر کنید می‌توانید این کار را انجام دهید اما این وسیله یک یخچال و فریزر است و هزینه حمل‌ونقل آن برای شما بیسار زیاد است. به همین دلیل ما می‌توانیم انواع تعمیرات یا تعویض قطعات را در منزل و محل شما انجام دهیم. در این صورت برای شما هزینه‌ها بسیار صرفه‌جویی می‌شود و فقط مبلغ خیلی کمی را برای هزینه ایاب و ذهاب تعمیرکار باید پرداخت کنید. اگر هم آن را پرداخت نکردید اصلاً مشکلی نیست ما برای رضایت مشتریان خود کار می‌کنیم نه برای پول.

هزینه و قیمت تعمیرات یخچال و فریزر فیلور

هزینه و قیمت تعمیرات نسبت به نوع خدماتی که ارائه می‌دهند متفاوت است. مثلاً هزینه سرویس یک هزینه جدا است، هزینه تعویض قطعات به‌صورت دیگر محاسبه می‌شود و هزینه تعمیر یا قطعات مختلف نیز به‌صورت دیگری محاسبه می‌شود. به همین دلیل نمی‌توان هزینه و قیمت دقیق و ثابتی برای آن اعلام کرد ولی می‌توانید مطمئن باشید که کمترین هزینه را برای بهترین کیفیت کار از شما دریافت می‌کنیم.

شماره های تماس برای رزرو خدمات تعمیرات

شماره ها قابلیت کلیک برای تماس مستقیم دارند.

خدمات عیب‌یابی یخچال و فریزر فیلور

اصلی‌ترین کار تعمیرکاران و سرویس‌کاران ما عیب‌یابی وسایل برقی شما است. با عیب‌یابی خیلی راحت می‌شود متوجه مشکلات اصلی شد. اکثراً تعمیرکاران، این کار را انجام نمی‌دهند و ممکن است که قطعه اشتباهی را تعمیر یا تعویض کنند. همین موضوع باعث آسیب رسیدن هم به جیب شما می‌شود و هم به یخچال و فریزر. جیب شما در این شرایط باید هر بار خالی شود و هزینه‌های اضافی برای شما به همراه دارد و در طولانی‌مدت ممکن است قطعه خراب که اصلاً تعمیر و تعویض نشده است به‌صورت کامل از کار بیفتد و باعث آسیب رساندن به قطعات دیگر شود.

خدمات پس از فروش یخچال و فریزر فیلور

خدمات پس از فروش هرجایی با جای دیگری متفاوت است. شاید شما یخچال و فریزر را خریده باشید و خدمات پس از فروش شما شامل مواردی که به مشکل برمی‌خورند نباشد. در این صورت شما نیاز به تعمیرکار حرفه‌ای یا یک مرکز خدمات و تعمیرات یخچال و فریزر فیلور نیاز پیدا می‌کنید.

مشکلات متداول تعمیرات یخچال و فریزر فیلور

 • صداهای عجیب از یخچال: در بعضی مواقع ممکن است که این دلیل نیازی به تعمیر نداشته باشد و فقط به دلیل تغییر دمای محیط است، اما اگر این صدا ادامه‌دار باشد می‌تواند مشکل از کمپرسور یا موتور یخچال باشد
 • سرد نبودن مواد غذایی داخل یخچال: این مشکل به علت ازکارافتادن کمپرسور و موتور تنظیم دمای یخچال است که باید سریعاً تعمیر شود
 • برق داشتن بدنه: یا باید با سیم ارت این مشکل را حل کنید یا اینکه قطعه‌ای در داخل یخچال به بدنه اتصالی کرده باید حتماً مشکل آن برطرف شود

شماره های تماس برای رزرو خدمات تعمیرات

شماره ها قابلیت کلیک برای تماس مستقیم دارند.

مناطق تحت پوشش خدمات رفاه سرویس در تهران

 • تعمیرات یخچال فریزر فیلور در غرب تهران
 • تعمیرات یخچال فریزر فیلور در شرق تهران
 • تعمیرات یخچال فریزر فیلور در شمال تهران
 • تعمیرات یخچال فریزر فیلور در مرکز تهران
 • تعمیرات یخچال فریزر فیلور در جنوب تهران

از ما بپرسید

فرم تماس سریع

  آیا سوالی دارید؟

  از ما سوال کنید …

  لطفا سؤالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید،از ما بپرسید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

  سوالات متداول

  سوالات پرتکرار از سوی کاربران

  قیمت ها به چه صورت محاسبه می شود؟

  قیمت خدمات ما بسته به نوع خرابی دستگاه،نیاز به تعویض قطعه و نوع مشکلی که پیش آمده و زمانی که برای رفع ایراد صرف خواهد شد محاسبه می گردد ولی ما در رفاه سرویس تضمین کیفیت و قیمت منصفانه را به مشتریان خود ارائه خواهیم داد.

  ثبت رزو خدمات به چه صورت است؟

  ثبت و رزرو خدمات را می توانید از بخش های مختلف وبسایت ما اقدام نمایید و برای اینکار نیاز به پرداخت مبلغی نیست و به صورت رایگان درخواست خود را ثبت و بعد از آن ما با شما تماس خواهیم گرفت.

  برای تعمیر دستگاه جابجایی آن لازم است؟

  تمام خدمات ما در محل مورد نظر شما قابل ارائه می باشد و شما نیازی ندارید دستگاه را جابجا و یا به محل خاصی منتقل نمایید حتی در صورت تعویض قطعه تمام عملیات در محل انجام می پذیرد.

  بعد از تماس و رزرو چه زمانی برای مراجعه نیرو صرف خواهد شد؟

  بعد از تماس شما و رزرو کامل و ارسال آدرس نیروی ما نهایتا 1 ساعت بعد در آدرس شما حضور خواهد یافت و این زمان بسته به منطقه زندگی شما متغیر است.

  قطعات تعویضی شرکتی و اصلی است؟

  باید بگوییم حدود 90 درصد از قطعاتی که توسط ما تهیه و برای دستگاه شما تعویض می شود شرکتی و اصلی است قطعه و خدمات ارائه شده تا 3 ماه ضمانت می شود.

  اگر دوباره همان بخش تعمیری مشکلی پیدا کند باز هزینه دریافت می شود؟

  اگر که در بازه زمانی ضمانت 3 ماهه و همان بخشی که قبلا تعمیر شده است باشد هیچ هزینه ای برای تعمیر مجدد دریافت نخواهد شد.

  نیروی اعزامی تایید شده است؟

  همه نیروهای فعال در این مجموعه دارای تجربه بالا در انجام خدمات تعمیرات لوازم خانگی هستند و از لحاظ اخلاق کاری و حسن نیت هم متعهد می باشند ولی لازم بذکر است حفظ حریم خصوصی وظیفه شما و در چهارچوب و موازین شماست.