نمایندگی یخچال فریزر پروفایل

یکی دیگر از خدماتی که در دسته تعمیرات یخچال و فریزر در مجموعه رفاه سرویس انجام می شود. تعمیرات یخچال و فریزر پروفایل است. شرکت پروفایل یک شرکت تولید یخچال و فریزر است که به دلایلی همچون کیفیت بالای ساخت و عمر بالای دستگاه ها دارای طرفداران زیادی است این تولیدات در کشور ایران هم مشتریان زیادی داشته است. به همین دلیل یکی از پرتقاضاترین خدمات در شهر تهران محسوب می شود. به دلیل فراوانی مجموعه های خدمات تعمیرات یخچال و فریزر پروفایل در تهران رفاه سرویس هم به این مجموعه از سال 1390 پیوسته این مجموعه دارای ویژگی هایی نظیر تجربه 17 ساله در امر تعمیرات یخچال و فریزرهای خاص است که برای آسودگی خیال شما قصد داریم در این صفحه این ویژگی ها را برای شما بررسی نماییم. پس اگر به دنبال نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر پروفایل در تهران هستید در ادامه همین صفحه با رفاه سرویس همراه شوید.

نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر پروفایل در تهران

هر خانه و هر منزلی نیاز به یک یخچال و فریزر دارد که به‌درستی کار کند و بتواند غذاها را سرد و با دمای بیسار پایین نگهداری کند. خیلی از افراد هستند و که در نگهداری انواع لوازم برقی حساسیت بسیار زیادی را به خرج می‌دهند، خیلی‌ها هم اصلاً اهمیتی به یخچال و فریزر خود نمی‌دهند. متأسفانه فرقی نمی‌کند که به چه صورت از لوازم برقی خود استفاده کنید، اما اگر بتوانید نکات مهم را رعایت کنید قطعاً مدت‌زمان بیشتری می‌توانید از لوازم‌خانگی خود استفاده کنید. اما مشکل ممکن است برای هرکسی پیش آید و نمی‌توان آن را اجتناب‌ناپذیر دانست. به همین است که ما به‌صورت حرفه‌ای خدمات تعمیر یخچال و فریزر پروفایل را برای شما عزیزان انجام می‌دهیم.

شماره های تماس برای رزرو خدمات تعمیرات

شماره ها قابلیت کلیک برای تماس مستقیم دارند.

 • گارانتی نود روزه برای قطعات
 • الویت ما تعمیر قطعات
 • سریعترین در ارائه خدمات
 • تعمیر قطعه
 • دارای متخصصین با تجربه
 • ضمانت

خدمات تعمیر یخچال و فریزر پروفایل در تهران

اگر در هرجایی از تهران هستید ما می‌توانیم به‌راحتی تعمیرکاران یا سرویس‌کاران خود را برای شما بفرستیم تا مشکلات یخچال و فریزر شما را حل کنند. اصلاً مهم نیست که یخچال فریزر شما چه مشکلی دارد، نیاز به تعمیر قطعه دارد یا باید قطعه آن عوض شود. حتی بعضی از مشتریان ما هستند که برای سرویس و نگهداری نیز به ما درخواست می‌دهند. اگر هر جای تهران باشید ما می‌توانیم به شما خدمت‌رسانی کنیم و دیگر نیاز نیست که مرکز تعمیرات یا مرکز خدمات پس از فروش یخچال و فریزر خود مراجعه کنید و آن را تا آنجا حمل کنید.

تعمیر موتور یا کمپرسور

 • رفع تمامی مشکلات مربوط به موتور یا کمپرسور یخچال و فریزرتان را از ما بخواهید.

تعویض لاستیک دور

 • برای تعویض لاستیک درب یخچال و فریزر کافیست با ما تماس بگیرید.

رفع صدای یخچال

 • در سریع ترین زمان ممکن مشکل صدای یخچالتان را پیدا و رفع خواهیم کرد.

عیب یابی تخصصی

 • با تکیه بر تجربه و تکنولوژی روز در محل شما عیب یخچال و فریزرتان را پیدا و رفع می کنیم.

تعویض لامپ

 • کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن برای تعویض لامپ خدمت می رسند.

تزریق کاز یخچال و فریزر

 • رفع تمامی مشکلات مربوط به سرد نکردن یخچال و گاز یخچال.

ویژگی های رفاه سرویس در یک نگاه

اعزام نیروی متخصص

 • بعد از تماس شما با مجموعه ما نیروی متخصص به محل شما اعزام خواهد شد.

بررسی و رفع ایراد

 • بعد از بررسی مشکل و تشخیص با تایید شما اقدام به رفع آن خواهد شد.

تعمیر قطعه

 • در صورت قابلیت تعمیر قطعه نیروی اعزامی در محل تعمیر و رفع عیب می کند.

ضمانت

 • در صورت تعویض و یا تعمیر قطعه ای از دستگاه،ضمانت و گارانتی ارائه می گردد.

نمایندگی تعمیرات یخچال و فریزر پروفایل

ما یکی از قدیمی‌ترین نمایندگان رسمی شرکت پروفایل هستیم که سال هاست مشغول فعالیت و خدمت‌رسانی به کاسنی هستیم که از این شرکت نه‌تنها یخچال و فریزر تهیه‌کرده‌اند، بلکه هر لوازم‌خانگی دیگری نیز خریده باشند ما می‌توانیم به آن‌ها کمک کنیم. مثلاً یکی دیگر از این لوازم‌ها ماشین لباسشویی است که درخواست‌های تعمیر و سرویس آن‌ها کم نیستند.

سرویس یخچال و فریزر پروفایل

اگر ماشین خود را کارواش نبرید، قطعاً بسیار کثیف می‌شود و نمی‌توانید از آن استفاده کنید. به همین دلیل است که باید به فکر سرویس و نگهداری یخچال و فریزر خود باشید. یکی از مهم‌ترین دلایلی که می‌تواند باعث جلوگیری از خراب شدن و آسیب دیدن وسایل شما شود، سرویس و نگهداری یخچال و فریزر شما است. خیلی از مشکلات را می‌توانید فقط با یک سرویس و کوچک که هزینه بسیار کمی نیز برای شما دارد انجام دهید. اما متأسفانه اکثر مردم این سرویس را هرچند وقت یک بار انجام نمی‌دهند و باید در زمان تعمیر قطعات، هزینه بیشتری را برای تعمیر قطعه پرداخت کنند یا اینکه به‌کل آن را عوض کنند. به همین دلیل است که سرویس یخچال و فریزر را باید هرچند وقت یک بار انجام دهید.

دلایلی که رفاه سرویس را متمایز می کند.

 • ارائه خدمات در تمام نقاط تهران
 • اعزام سریع نیرو به محل شما
 • تعمیرکاران متخصص و با تجربه
 • استفاده از قطعات اصلی
 • ارائه ضمانت 3 ماهه در خصوص قطعه

ویژگی‌های تعمیرکار متخصص یخچال و فریزر پروفایل

یک تعمیرکار متخصص باید بتواند با تمامی برندهای دنیا کار کند و با اکثر قطعات و برد موتورهای انواع یخچال و فریزر آشنایی کامل را داشته باشد. اما خیلی از تعمیرکاران نیز وجود دارند که سابقه بسیار کمی دارند و تجربه آن‌ها نیز نسبت به تعمیرکاران که تجربه و سابقه بسیار بالایی دارند، کمتر است. اما خب این تصمیم شماست که می‌خواهید به کدام تعمیرکار اعتماد کنید. تعمیرکاران ما علاوه بر سابقه و تجربه، سابقه و تجربه تخصصی در تعمیر لوازم‌خانگی شرکت پروفایل دارند که این مسئله می‌تواند برای شما جالب باشد.

تعمیرات یخچال و فریزر پروفایل در منزل و محل

قطعاً حمل یخچال و فریزر برای شما بسیار سخت و دشوار و همچنین هزینه‌بر است. به همین دلیل ما می‌توانیم تمامی خدمات خود را مثل سرویس، تعمیر و حتی تعویض قطعه را در منزل و محل کار شما انجام دهیم. قطعاً ما هم این را درک می‌کنیم که شما نیاز به این خدمات در محل دارید. اگر به هزینه حمل‌ونقل یخچال و فریزر خود فکر کنید، قطعاً متوجه گران بودن آن می‌شوید و به همین دلیل است تعمیرکاران ما مبلغ ناچیزی را جهت حق ایاب و ذهاب دریافت می‌کنند.

شماره های تماس برای رزرو خدمات تعمیرات

شماره ها قابلیت کلیک برای تماس مستقیم دارند.

هزینه و قیمت تعمیرات یخچال و فریزر پروفایل

هزینه و قیمت دقیقاً بر اساس خدماتی که شما نیاز دارید تعیین می‌شود، مثلاً هزینه تعمیر یک قطعه با تعویض آن قطعاً تفاوت دارد. در تعمیر ممکن است که فقط حق تعمیر آن از شما گرفته شود، ولی در تعویض باید هم هزینه تعویض و اجرت تعمیرکار را پرداخت کنید و هم هزینه قطعه را. همچنین هزینه خدمات سرویس و نگهداری نیز برای شما جداگانه حساب می‌شود و هزینه ایاب و ذهاب نیز که جای خودش را دارد. اما می‌توانید مطمئن باشید که به‌صورت منصفانه با شما رفتار می‌کنیم.

خدمات عیب‌یابی یخچال و فریزر پروفایل

یکی از مشکلاتی که برای اکثر افراد رخ می‌دهد، عیب‌یابی اشتباه در زمان تعمیر لوازم برقی است. اگر تعمیرکار به‌اشتباه یک قطعه را تعویض یا تعمیر کند، می‌تواند خسارت‌های جبران‌ناپذیری به شما وارد کند. جدای اینکه شما هزینه اشتباه را پرداخت کرده‌اید، قطعه خراب، هرروز خراب‌تر می‌شود و می‌تواند به قطعات دیگر نیز آسیب بزند و باعث ازکارافتادن کامل یخچال و فریزر شما شود. پس عیب‌یابی مسئله مهمی در قسمت تعمیرات است که تمامی تعمیرکاران ما به‌صورت حرفه‌ای آن را انجام می‌دهند و اول‌ازهمه مشکل را به‌صورت کامل بررسی می‌کنند و تا از مشکل مطمئن نشوند تعمیرات را انجام نمی‌دهند.

مشکلات متداول تعمیرات یخچال و فریزر پروفایل

مشکلات مختلفی می‌تواند برای یخچال و فریزر شما پیش آید که ازجمله آن‌ها می‌توان به مواردی چون ازکارافتادن موتور و کمپرسور، برفک زدن بیش‌ازحد فریزر، آب دادن از قسمت پشتی یخچال، سرد نکردن مواد غذایی داخل یخچال، روشن نشدن یخچال و فریزر و همچنین لرزش و صداهای عجیب‌وغریب اشاره کرد.

شماره های تماس برای رزرو خدمات تعمیرات

شماره ها قابلیت کلیک برای تماس مستقیم دارند.

مناطق تحت پوشش خدمات رفاه سرویس در تهران

 • تعمیرات یخچال فریزر پروفایل در غرب تهران
 • تعمیرات یخچال فریزر پروفایل در شرق تهران
 • تعمیرات یخچال فریزر پروفایل در شمال تهران
 • تعمیرات یخچال فریزر پروفایل در مرکز تهران
 • تعمیرات یخچال فریزر پروفایل در جنوب تهران

از ما بپرسید

فرم تماس سریع

  آیا سوالی دارید؟

  از ما سوال کنید …

  لطفا سؤالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید،از ما بپرسید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

  سوالات متداول

  سوالات پرتکرار از سوی کاربران

  قیمت ها به چه صورت محاسبه می شود؟

  قیمت خدمات ما بسته به نوع خرابی دستگاه،نیاز به تعویض قطعه و نوع مشکلی که پیش آمده و زمانی که برای رفع ایراد صرف خواهد شد محاسبه می گردد ولی ما در رفاه سرویس تضمین کیفیت و قیمت منصفانه را به مشتریان خود ارائه خواهیم داد.

  ثبت رزو خدمات به چه صورت است؟

  ثبت و رزرو خدمات را می توانید از بخش های مختلف وبسایت ما اقدام نمایید و برای اینکار نیاز به پرداخت مبلغی نیست و به صورت رایگان درخواست خود را ثبت و بعد از آن ما با شما تماس خواهیم گرفت.

  برای تعمیر دستگاه جابجایی آن لازم است؟

  تمام خدمات ما در محل مورد نظر شما قابل ارائه می باشد و شما نیازی ندارید دستگاه را جابجا و یا به محل خاصی منتقل نمایید حتی در صورت تعویض قطعه تمام عملیات در محل انجام می پذیرد.

  بعد از تماس و رزرو چه زمانی برای مراجعه نیرو صرف خواهد شد؟

  بعد از تماس شما و رزرو کامل و ارسال آدرس نیروی ما نهایتا 1 ساعت بعد در آدرس شما حضور خواهد یافت و این زمان بسته به منطقه زندگی شما متغیر است.

  قطعات تعویضی شرکتی و اصلی است؟

  باید بگوییم حدود 90 درصد از قطعاتی که توسط ما تهیه و برای دستگاه شما تعویض می شود شرکتی و اصلی است قطعه و خدمات ارائه شده تا 3 ماه ضمانت می شود.

  اگر دوباره همان بخش تعمیری مشکلی پیدا کند باز هزینه دریافت می شود؟

  اگر که در بازه زمانی ضمانت 3 ماهه و همان بخشی که قبلا تعمیر شده است باشد هیچ هزینه ای برای تعمیر مجدد دریافت نخواهد شد.

  نیروی اعزامی تایید شده است؟

  همه نیروهای فعال در این مجموعه دارای تجربه بالا در انجام خدمات تعمیرات لوازم خانگی هستند و از لحاظ اخلاق کاری و حسن نیت هم متعهد می باشند ولی لازم بذکر است حفظ حریم خصوصی وظیفه شما و در چهارچوب و موازین شماست.