نمایندگی ماشین لباسشویی بکو

یکی دیگر از برندهایی که در زمینه تولید لوازم‌خانگی کار می‌کند و سال‌هاست که معروف شده است، برند بکو می‌باشد. یکی از اصلی‌ترین لوازم‌خانگی این برند ماشین لباسشویی است. ماشین‌های لباسشویی در هر خانه‌ای وجود دارد و همه افراد برای شستشوی لباس‌های خود باید از آن‌ها استفاده کنند. اصلی‌ترین نکته برای شما استفاده طولانی‌مدت از لوازم برقی یا لوازم‌خانگی است. اما اگر بخواهید حتی به بهترین شکل ممکن است لوازم‌خانگی خود استفاده کنید، بازم ممکن است که آن وسیله خراب شود یا نیاز به تعمیر داشته باشد. یکی از این وسایل که ممکن است در خانه شما وجود داشته باشد، ماشین لباسشویی بکو است. ما در این صفحه قصد داریم در مورد ویژگی های این نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو و برخی از مشکلاتی که ممکن است ماشین لباسشویی بکو داشته باشد و راه حل های نگهداری هرچه بهتر از ماشین لباسشویی بکو با شما صحبت کنیم در ادامه با رفاه سرویس همراه باشید.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در تهران

رفاه سرویس بهترین و معتبرترین مجموعه ای است که در زمینه تعمیر این نوع ماشین لباسشویی‌ها فعالیت می‌کند و می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد. ما سعی می‌کنیم به‌صورت عالی و دقیق به مشتریان خود خدمت‌رسانی کنیم تا آن‌ها بتوانند زندگی راحت و بهتر داشته باشد. متأسفانه خیلی از افراد توانایی خرید لوازم برقی گران‌قیمت را ندارد و به همین دلیل به فکر تعمیر آن می‌افتند. به همین خاطر شما باید با شرکتی کار کنید که هم قیمت منصفانه‌ ای در تعمیرات دارد و هم به بهترین نحو ممکن کار شما را انجام می‌دهد.

شماره های تماس برای رزرو خدمات تعمیرات

شماره ها قابلیت کلیک برای تماس مستقیم دارند.

خیلی از افراد نمی‌توانند با تعمیرکاران خصوصی و افراد پیمان‌کار کنند. به همین دلیل به دنبال نمایندگی‌های تعمیرات ماشین لباسشویی هستند. نگران نباشید ما به‌صورت رسمی نمایندگی تعمیرات شرکت بکو هستیم و از آن‌ها مجوز داریم. به همین دلیل می‌توانید خیلی راحت به ما اطمینان کنید تا بتوانیم هرچه بهتر به شما خدمت‌رسانی را انجام دهیم. در نمایندگی ما افراد متخصص وجود دارند که بتوانند دقیقاً مشکل لباسشویی شما را حل کنند.

سرویس ماشین لباسشویی بکو

سرویس ماشین لباسشویی برای اکثراً بی‌اهمیت است و افرادی هستند که سال‌به‌سال به فکر سرویس و نگهداری و بررسی ماشین لباسشویی خود نیستند. شاید ماشین لباسشویی شما با یک سرویس کوچک مشکلش حل شود یا اینکه از آسیب دیدن یک قطعه با این کار جلوگیری شود. اما شما با صرف‌نظر از این خدمات باعث می‌شود که در آینده هزینه بیشتری برای تعمیرات ماشین لباسشویی خود داشته باشید. به همین دلیل است که ما به شما پیشنهاد می‌کنیم حتماً هرچند وقت یک بار سرویس و بررسی ماشین لباسشویی خود را انجام دهید.

ویژگی‌های تعمیرکار متخصص ماشین لباسشویی بکو

یک تعمیرکار حرفه‌ای باید کسی باشد که با تمامی برندها آشناست و هم‌چین بتواند به‌راحتی با برند ماشین لباسشویی شما کار کند و سابقه تعمیر انواع ماشین‌ها با برند موردنظر شما را داشته باشد. خیلی از افراد سابقه چندانی ندارد و همچنین اصلاً با برند ماشین لباسشویی شما اصلاً کار نکرده‌اند. به همین دلیل است که نمی‌توانند تعمیرات ماشین لباسشویی شما را انجام دهند. همچنین به دلیل زیاد بودن تعمیرکاران باید به سابقه آن‌ها نگاه کنید که چند سال سابقه کار دارند و چند مشتری راضی در طول این مدت داشته اند.

تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در منزل و محل

اگر دوست ندارید که ماشین لباسشویی خود را به نمایندگی‌های تعمیرات ببرید، اصلاً مشکلی نیست ما می‌توانیم به‌راحتی برای شما تعمیرات را در منزل شما انجام دهیم. این‌گونه دیگر هزینه حمل‌ونقل ماشین لباسشویی خود برای تعمیرات را ندارید و در حین حمل‌ونقل ماشین لباسشویی شما هرگز آسیبی نمی‌بیند. خیلی از مشکلات برای اکثر لوازم برقی مثل یخچال و فریزر و گاز یا ماشین لباسشویی در زمان حمل‌ونقل پیش می‌آید که ممکن است با شیء دیگری اصابت کنند یا به زمین بخورند که این مشکل می‌تواند آسیب جدی به قطعات داخلی این لوازم وارد کند.

هزینه و قیمت تعمیرات ماشین لباسشویی بکو

هزینه و قیمت تعمیر ماشین شما به این بستگی دارد که آیا مشکل باید با تعمیر حل شود یا تعویض قطعات، اگر قطعه‌ای باید عوض شود هزینه آن چقدر است و اینکه باید یک قطعه عوض شود یا چندین قطعه؟ به همین دلیل نمی‌توان هزینه دقیقی را برای این موضوع مشخص کرد و باید در زمان بررسی و کارشناسی و عیب‌یابی ماشین لباسشویی شما این مبلغ به‌صورت کامل تعیین شود.

دلایلی که رفاه سرویس را متمایز می کند.

 • ارائه خدمات در تمام نقاط تهران
 • اعزام سریع نیرو به محل شما
 • تعمیرکاران متخصص و با تجربه
 • استفاده از قطعات اصلی
 • ارائه ضمانت 3 ماهه در خصوص قطعه

خدمات عیب‌یابی ماشین لباسشویی بکو

یکی از مهم‌ترین کارهایی که تعمیرکاران ما در هنگام بررسی مشکلات لباسشویی شما انجام می‌دهند، عیب‌یابی دقیق و با جزئیات ماشین لباسشویی است. خیلی از افراد قبل از تعمیر عیب‌یابی را انجام نمی‌دهند و فقط قطعه عوض می‌کنند و برای شما هزینه‌های اضافی می‌تراشند. به همین دلیل است که حتی اگر شما مشکل را به‌صورت کامل متوجه بشوید، بازم تعمیرکاران ما عیب‌یابی را به‌صورت کامل و دقیق انجام می‌دهند که شما پول کمتری برای تعمیرات ماشین لباسشویی خود هزینه کنید. همچنین اگر عیب‌یابی به‌صورت دقیق انجام نشود، ممکن است قطعه اشتباه تعمیر یا تعویض شود و قطعه اصلی که مشکل دارد با مشکل کار کند و در طولانی‌مدت آسیب ببیند.

مشکلات متداول تعمیرات ماشین لباسشویی بکو

 • نشتی آب: این مشکل به دلیل پاره شدن شلنگ تخلیه و یا شلنگ ورودی آب است
 • لرزش داشتن هنگام خشک‌کردن لباس‌ها: این گزینه که بسیار زیاد در اکثراً ماشین‌ها دیده‌شده است، به دلیل تراز نبودن ماشین لباسشویی با سطح زمین است، برای حل این مشکل باید بتوانید تراز ماشین را باپیچه‌ای پایه‌ها انجام دهید
 • موتور شروع به کار نمی‌کند: این مشکل می‌تواند دلایل زیادی داشته باشد و اگر لباسشویی شما دارای ال ای دی است باید ارور را مشاهده کنید، اما باید دقت داشته باشید که این مشکل یا به خاطر کار نکردن خود موتور است و اینکه مقدار لباس داخل دیگ بیش از اندازه و ظرفیت لباسشویی است.

شماره های تماس برای رزرو خدمات تعمیرات

شماره ها قابلیت کلیک برای تماس مستقیم دارند.

مناطق تحت پوشش خدمات رفاه سرویس در تهران

 • تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در غرب تهران
 • تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در شرق تهران
 • تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در شمال تهران
 • تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در مرکز تهران
 • تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در جنوب تهران

از ما بپرسید

فرم تماس سریع

  آیا سوالی دارید؟

  از ما سوال کنید …

  لطفا سؤالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید،از ما بپرسید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

  سوالات متداول

  سوالات پرتکرار از سوی کاربران

  قیمت ها به چه صورت محاسبه می شود؟

  قیمت خدمات ما بسته به نوع خرابی دستگاه،نیاز به تعویض قطعه و نوع مشکلی که پیش آمده و زمانی که برای رفع ایراد صرف خواهد شد محاسبه می گردد ولی ما در رفاه سرویس تضمین کیفیت و قیمت منصفانه را به مشتریان خود ارائه خواهیم داد.

  ثبت رزو خدمات به چه صورت است؟

  ثبت و رزرو خدمات را می توانید از بخش های مختلف وبسایت ما اقدام نمایید و برای اینکار نیاز به پرداخت مبلغی نیست و به صورت رایگان درخواست خود را ثبت و بعد از آن ما با شما تماس خواهیم گرفت.

  برای تعمیر دستگاه جابجایی آن لازم است؟

  تمام خدمات ما در محل مورد نظر شما قابل ارائه می باشد و شما نیازی ندارید دستگاه را جابجا و یا به محل خاصی منتقل نمایید حتی در صورت تعویض قطعه تمام عملیات در محل انجام می پذیرد.

  بعد از تماس و رزرو چه زمانی برای مراجعه نیرو صرف خواهد شد؟

  بعد از تماس شما و رزرو کامل و ارسال آدرس نیروی ما نهایتا 1 ساعت بعد در آدرس شما حضور خواهد یافت و این زمان بسته به منطقه زندگی شما متغیر است.

  قطعات تعویضی شرکتی و اصلی است؟

  باید بگوییم حدود 90 درصد از قطعاتی که توسط ما تهیه و برای دستگاه شما تعویض می شود شرکتی و اصلی است قطعه و خدمات ارائه شده تا 3 ماه ضمانت می شود.

  اگر دوباره همان بخش تعمیری مشکلی پیدا کند باز هزینه دریافت می شود؟

  اگر که در بازه زمانی ضمانت 3 ماهه و همان بخشی که قبلا تعمیر شده است باشد هیچ هزینه ای برای تعمیر مجدد دریافت نخواهد شد.

  نیروی اعزامی تایید شده است؟

  همه نیروهای فعال در این مجموعه دارای تجربه بالا در انجام خدمات تعمیرات لوازم خانگی هستند و از لحاظ اخلاق کاری و حسن نیت هم متعهد می باشند ولی لازم بذکر است حفظ حریم خصوصی وظیفه شما و در چهارچوب و موازین شماست.